Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie couby, które kiedyś polajkowałem i trafiłem na poniższy.

Gdy go oglądam, to przeszywa mnie uczucie niepewności okraszone nutą ekscytacji, iż Taiga dość łatwo i szybko może zdominować sobie u mnie pozycję nowej waifu, jeżeli zdecydowałbym się na rozpoczęcie oglądania Toradory od nowa po przerwie, gdy 5,5 roku temu poprzestałem na 9 epie, jeżeli wziąć także pod uwagę moje obecne preferencje i podejście do anime.
Powoduje to u mnie wręcz niepokój, uczucie zagrożenia... dla mojego emocjonalnego związania się z Satanią. Z drugiej strony perspektywa ta jest na tyle ekscytująca, że ciężko oprzeć się wystawieniu tych uczuć na próbę. A co gorsza - po skończeniu anime Gabriel DropOut, jak i po ogarnięciu dosłownie ledwo wczoraj wszystkich przetłumaczonych chapterów mangi o tym samym tytule, muszę czekać do kwietnia na 8 tom. Zatem będzie niedosyt Satanii przez ten czas. A to właśnie ona dawała mi masę radości przez ostatnie miesiące i w każdym chapterze tylko czekałem aż się pojawi (choć Tapris też była fajnym umilaczem). Jak żyć?! Moje serce nie znosi próżni w miłowaniu rysowanych dziewczynek :p Ale wcześniej chyba nigdy nie czułem takiego żalu i obawy przed "rozstaniem", jaki jest obecnie.


Reasumując - z jednej strony się boję, z drugiej mnie to kręci ;d Rozwiązaniem może być rewatch całej serii tylko dla samej Satanii, bo nawet na AMV widzę w niej o wiele więcej niż w momencie, gdy oglądałem to po raz pierwszy i objawy tego już wtedy było widać tu:
https://www.wykop.pl/wpis/45897317/dlaczego-ja-to-droplem-po-dwoch-epach-w-tym-2017-r/
https://www.wykop.pl/wpis/45985507/przyszla-krolowa-piekiel-moze-byc-tylko-jedna-rand/
https://www.wykop.pl/wpis/45999197/w-zyciu-sobie-nie-przypominam-by-jakas-inna-postac/
https://www.wykop.pl/wpis/46016891/no-to-ukonczylem-gabriel-dropout-ten-wpis-stworzyl/

@DisasterMaster @ludendorf @BlackReven w co żeście mnie wciągnęli, bandyci ;d
#anime #randomanimeshit #toradora #taiga #taigaaisaka #satania #gabrieldropout
  • 36
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Kiedy ja mówię o waifu, to mówię o jednej i jedynej postaci w której dana osoba jest szczerze i prawdziwie zakochana. Więc jest to trochę bardziej zawężona definicja niż ulubiona postać, i to też miałem na myśli w tym starym poście co mnie cytowałeś. No ale skoro to jest jedna z wielu którą sobie aktualnie wybierasz, to na pewno nie jest to. :P

Więc sorry @DisasterMaster kompletnie nie
  • Odpowiedz
@kinasato: a propos jeszcze tego gifa, który wrzuciłeś. Postaci nie znam, ale teraz ponownie, na szybko, przeglądając polubione przez siebie couby, trafiłem mi się ten, który mi się swego czasu mocno spodobał i tę pętle to naprawdę dłuższą chwilę oglądałem. Ta naturalność i wyższy niż w innych tytułach realizm mi się tu spodobał. Jak to oglądałem, to odbierałem to tak, że bije od niej takie uczucie chwilowej frywolności, a to
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Ktoś zrobił straszną krzywdę framerate w tym coubie xD
Tak, to jest Flowers of Evil, całkiem ciekawy tytuł o non-konformizmie i dziewczynie, która ciągnie "porządnego" chłopaka na samo dno. Jakby co, to manga jest świetna, anime jest... mocno eksperymentalne xD A ten efekt realizmu wynika z tego, że najpierw nagrano sceny, a potem postacie aktorów zostały przerysowane.
  • Odpowiedz
@kinasato: no tak to mi właśnie wyglądało, jakby ktoś to nagrał i nałożył filtr by wyglądało jak anime :D a co do framerate - jak dla mnie to celowe spowolnienie, by lepiej komponowało się z muzyką

btw przypadkiem kliknąłem na strzałkę w prawo na tym, co wrzuciłeś i nie spodziewałem się, że usłyszę Brodkę w jakimś AMV ;d i to jeszcze jeden z moich ulubionych jej kawałków
  • Odpowiedz
@kinasato: przejrzałem na szybko wszystkie, szukając jakiegoś, którego może kiedyś polajkowałem. Nie znalazłem, ale na tym się zatrzymałem, nie ukrywam że taka muzyka kompletnie mi tu nie pasuje. No a sam film kiedyś widziałem. BTW znasz jakiś sposób, by wyeksportować z couba listę tego, co się polajkowało?
  • Odpowiedz
@kinasato: no właśnie o listę mi chodzi. Zawsze można zapisać stronę i ogarnąć to ze źródła, ale myślałem że istnieje może jakiś łatwiejszy sposób.

"nie zrobisz couba z polskim rapem"

Kiedyś zawsze gardziłem tą muzyką. Ale nie ukrywam że pojedyncze kawałki potrafiły mi się spodobać. Z polskiego rapu, albo czegoś w tym rodzaju, to jakbym już wybrał, to może... Tamagotchi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też od
  • Odpowiedz