Wpis z mikrobloga

O czym można w ogóle rozmawiać z ludźmi? Czy na serio już trzeba co do joty interesować się identycznymi rzeczami, żeby dało się poprowadzić rozmowę? Jakie macie uniwersalne tematy?
Na #6obcy nie mam o czym gadać, a jak losuję temat do rozmowy "kostką" to zazwyczaj ktoś komentuje, że to żenada itp. albo zaczynam zadawać ludziom pytania o jakieś ciekawe sytuacje z ich życia np. "jaka najdziwniejsza rzecz Ci się przydarzyła" to też niby jest żenada bo ludzie nawet nie gadają o takich historyjkach już. nie ogarniam tego wszystkiego.

#chcepogadac #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goodguy: no pytanie najdziwniejsza rzecz to trochę kiepskie. Możesz jak już coś zapytać w jakich ciekawych miejscach był, co robił ostatnio, jakieś pytanie o jego zainteresowania, żeby ci opowiedział etc
@bomba4: to był przykład. Jestem gościem, który przebywał dawniej na wielu forach i stamtąd wyniosłem takie przyzwyczajenia, że można w Off-Topie czy Rozmówkach Ogólnych założyć wątek dotyczący czegokolwiek i wiele osób chętnie się udzielało. A pytać można o tak wiele rzeczy. No właśnie, można było na forach najwidoczniej tylko...