Wpis z mikrobloga

@rafal8888: zależy od wyników matur, w tym roku w rekrutacji letniej były progi w------e w kosmos, tak z 190-200 pkt, na elce jest też rekrutacja zimowa (kończy się na początku stycznia) i tam masz próg określony, chyba 170 pkt
  • Odpowiedz
@rafal8888: a i czy chodzi ci o magisterke czy inżynierke? Bo jak magisterka to najpierw przyjmowani są informatycy po inżynierce, potem inne kierunki z tego wydziału, a na końcu ci co mają najwyższą średnią jeśli starczy miejsca
  • Odpowiedz
@rafal8888: @misioneos: Tak sie składa, że skończyłem Elektrotechnikę na EE PW i na magisterkę poszedłem ostatecznie na Informatykę SID na EiTI, więc mogę coś na ten temat powiedzieć.

Zasadniczo misioneos ma rację, ale wydaje mi się, że częściowo. U mnie do przyjęcia (jako osoba spoza wydziału) liczyły się:
- CV i to co tam miałem napisane np. dotychczasowe doświadczenie zawodowe
- karta deklaracji - na http://www.elka.pw.edu.pl/Studia/Zalaczniki-i-formularze/Formularze jest na dole w Deklaracjach taka karta, którą przy rejestracji i składaniu dokumentów trzeba odpowiednio wypełnić w zależności czy jesteś z EiTI czy nie i trzeba tam oznaczyć swoje priorytety
- wykaz ocen z przebiegu studiów dotychczasowych podpisany przez PRODZIEKANA/DZIEKANA z dotychczasowego wydziału - w to należy
  • Odpowiedz