Wpis z mikrobloga

Teraz zamiast piątkowego piwa, jest piątkowa kava, BULA mirki!

Polecam ten stan, jutro człowiek bez kaca w pełni wypoczęty i zrelaksowany będzie :) (Kiedyś przez 5 miechów waliłem po 6-8 piwek dziennie, aktualnie dzięki kava kava mam coraz większą awersje do alko)

#kavakava #narkotykizawszespoko #alkohol #alkoholizm #piatekpiateczekpiatunio #piatek
drakan8 - Teraz zamiast piątkowego piwa, jest piątkowa kava, BULA mirki!

Polecam t...

źródło: comment_AKDHeVyYKy1bsCtSAStgHnw6YJvQHXqk.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@forest23: Większość tych ostrzeżeń jest dosyć starych, bo niestety sporo firm dawało spleśniałe korzenie albo całą roślinę mieliło, ale fakt apapu nie poleca się stosować bo jest metabolizowany przez ten sam enzym co kava, dodatkowo kava powoduje że na alko mamy reakcje alergiczną, ale kto choć raz spróbował miksu kava + alko, więcej do tego miksu nie wróci
  • Odpowiedz
  • 0
@drakan8 znasz jakieś legitne źródło informacji odnośnie tego specyfiku ? jc umiem into Google ale pomyślałem że może znasz coś co możesz od razu polecić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drakan8: możesz normalnie spać po kavie? Ja muszę pić o 12-13, zeby w nocy choc trochę pospac. Testowałem wiekszosc ogolnie dostepnych gatunkow i z kazdym jest podobnie, zawsze zostaje jakies lekkie pobudzenie, nie dajace zasnac.
  • Odpowiedz