Wpis z mikrobloga

W Warszawie można sobie kupić bilet na metro przez telefon. Tylko że #!$%@? nie da się przejść przez bramkę z tym biletem xDDDDDdD

Okazuje się że są wystawione w podajniku bileciki otwierające te bramki. Pytanie do jasnowidza Jackowskiego: po #!$%@? są te bramki w takim razie?

Otóż w podajniku się bileciki zakleszczyła więc #!$%@? wejdę xD

Bilet 20-minutowy zakończył ważność. Kurtyna.

Modlę się o zabory niemiecko- austriackie

#polska #chlewobsranygownem #warszawa #ztm
Serrrek - W Warszawie można sobie kupić bilet na metro przez telefon. Tylko że #!$%@?...

źródło: comment_em45IUlOHpS2SYc8UVCFxF61j85MWyIE.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • 1
@Serrrek masz absolutną rację, że to jest jakiś absurd a WARSZAWIACY już oburzeni, że ktoś ŚMIE ŚMIEĆ krytykować ten gównosystem xD, współczuję ale tak to jest, jak się nic w życiu nie osiągnęło to się jest dumnym z tego gdzie losowo się urodziłeś xD
  • Odpowiedz
@Serrrek a we Wiedniu pełna cywilizacja, żadnych bramek, zastanawiam się czy są kanary bo przez 5 dni poruszałem się komunikacją miejską i żadnego nie widziałem, pewnie Austriakom nawet do głowy by nie przyszło że można jeździć sobie bez biletu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gdzie losowo się urodziłeś xD


@deziom:

Mieszkam, żyję i pracuję w centrum Warszawy od 2 lat, zdążyłem już poznać tych warszawiaków lepszego sortu co mieszkają na Młocinach czy Kabatach, a w życiu kulturalnym tego miasta biorą udział poprzez internet co najwyżej. Śmieszy mnie to niemożebnie jak zakompleksione słoiki z dłuższym stażem typu @gumpa_bobi cieszą się ze przyjechałem z mniejszego miasta, nie rozumiejąc że tylko dzięki migracji ludzi Warszawa w ogóle ma
  • Odpowiedz
@Serrrek: a weź mnie nie #!$%@? z tymi bramkami xD ja nawet mając bilet miesięczny używam wejściowki, bo nie chce mi się wyciągać portfela z torebki, a potem karty z portfela, bo jak przyłożę cały portfel, to czyta kilka kart i nie otwiera bramki xD wejściowki biorę hurtem 10 sztuk co jakiś czas i trzymam w kieszeni, portfelu itd.
  • Odpowiedz
@Serrrek dodam, ze bilet kupiony w automacie w tramwaju jest szerszy, niż kartonikowy. Masz bilet ale i tak potrzebujesz wejściówki.

Dla mieszkańca to uciążliwość. Dla przyjezdnych horror. Absurdem jest szukanie dodatkowych wejściówek, podczas gdy powinien wystarczyć jeden bilet.
  • Odpowiedz
@stepniaczio: Art. 54. Kto wykracza przeciwko wydanym z upoważnienia ustawy przepisom porządkowym o zachowaniu się w miejscach publicznych, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

Ciekawe czy jest ustawa o bramkach w metrze xD
  • Odpowiedz