Wpis z mikrobloga

@Templar: podlączylem router mobilny bodajże Alcatel jakiś starszy na kartę z Płaya do ładowarki quickcharge od Lenovo i niestety owy router zjadał się, tzn proces trochę musiał trwać ale gdy zerwało sieć to aż parzył. Co mogło się stać? Ampery a nie waty? Jestem zielony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koliat: ładowarki do laptopów celowo mają inne wtyczki, bo jakbyś podłączył złą, to byś spalił komputer. Laicy nie powinni decydować o kwestiach technicznych.

@Damian1998: co?!

Co najwyżej byś niedoładował.
  • Odpowiedz
@Jeder: ile by usb c nie było na rynku to i tak jego właściwości mechaniczne się nie zmienią, to tylko cienka blaszka przyklejona do plastiku. Trudne w czyszczeniu gniazdo, łatwa do złamania wtyczka. Brak blokady przeciw wysunięciu się jak w przypadku microUSB.

Fajne złącze do laptopa czy tabletu, do smartfona się nie nadaje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: ciekawe skąd ten wniosek, że łatwe do wyłamania, mam w tej chwili może z 5 kabli USB-C, bo po nauczce z microUSB już wolę mieć więcej przy sobie i żaden od tych dwóch lat się nie zepsuł w ogóle, jedynie to że jest trudne do wyczyszenia jest prawda, a tak to wyciągnięte z dupy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jeder: a i ty chyba nigdy nie miałeś telefonu z MicroUSB jeśli uważasz ta blokadę za zaletę, w większości kabli jakie miałem, to była pierwsza rzecz która się psuła i od razu cały kabel nie działa
  • Odpowiedz
@Jeder: używałeś słuchawek z USB-C?
No właśnie.
Ja mam dość poprawiana kabla w kieszeni bo właśnie wypadł.

Do tego na koniec wtyk słuchawek wypiął mi się w kieszeni i wyłamał ten środkowy dzyndzel w gnieździe. Zrobili to ale za parę dni zepsuł się i tak. Znaczy ja go rozjechałem ciągnikiem.

Za to od sierpnia dużo w kurzu, błocie i deszczu pracowałem i nic się nie dzieje, z samsungiem miałem problemy
  • Odpowiedz