Wpis z mikrobloga

#opiowarki
#narkotykizawszespoko
No i w kwietniu do Polski <3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tym samym koniec ciągu na oxycodonie, grzecznie zgłaszam się na terapię i na program substytucyjny buprenorfiną, prawdopodobnie nie zrezygnuje z benzo bo jednak bania zryta depresja lękową czasami mocno ogranicza mnie w normalnym funkcjonowaniu, wiem że to rozwiązanie na krótką metę ale w #!$%@? mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mam bardzo dużo planów i celów na powrót, oczywiście wszystko dopięte żaden spontan, dach nad głową jest, praca będzie, wszystko zajebiście chciałem się tak podzielić swoim szczęściem. () jutro idę do dentysty bo mnie ząb boli wezmę Tramadol, już mogę bo od 1,5 tyg nie biorę SNRI i oprócz tych #!$%@? brain zapow jest git.
Ale Tramadol to gówno nwm mogę zjeść tego 600-700mg dziennie i nie czuje nic oprócz jakiegoś dziwnego delikatnego pobudzenia i lekkiej poprawy nastroju,nie to co kiedyś pełna rozpływka i euforia, zgrzany jak piec w krematorium ehh gdzie się podziały te czasy.
Dobrze że oxy piękne klepie sniffem ale zostały nam już tylko 2 miesiące razem, później zdradzę ja z bupra sniffem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się i cpajcie z głową
  • 14
@Jakis_Leszek: w miarę dobrze płatną jak na pl standardy no i jako kierowca więc nic z "zawodów" które wymieniłeś ;) a lubię jeździć wszelakimi pojazdami, również pomaga mi to mocno ograniczyć spozywanie alkoholu tudzież innych substancji odurzających ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konsonanspoznawczy: ja lubię bupre ale tylko sniffem. No i lubię ja też dlatego że wiele razy uratowała mi dupę - dosłownie i w przenośni xd
No i brak ciśnienia na inne opio przy namiastce tego jaką dają zwykle opio, bupra to agonistą i antysgonista receptorów opioidowych więc też zażycie np. kodeiny teoretycznie nie powinno sprawić że ona zadziala ale Ty to pewnie wiesz mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°
no i jako kierowca więc nic z "zawodów" które wymieniłeś ;)


@Tylex600: Ja nie wymieniałem żadnych zawodów, to ktoś inny je może wymieniałxD

Właśnie Opie, jak godzisz pracę za kółkiem, gdzie totalnie zawsze musisz być trzeźwy z swoim hobby?
@Jakis_Leszek: a to może pomyliłem.
Pisałem że po powrocie idę na terapię, najpierw substytucja a jak zejdę z bupry to trzeźwość, ew benzo doraźnie. Z początku załapie cokolwiek, spieszyć się z resztą nie będę musiał z pracą bo kaski będę miał trochę odłożonej na start a kawalerka ciotki która mieszka w uk, więc jedynie płacić będę za rachunki i jedzenie.