Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@max1983: jak nie latają to nie ma kasy, a kasa w LOT musi się zgadzać, kto wie jak tam w kasie po kupnie Condor. A Wy obywatelu oddychajcie pełną piersią. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@max1983: Ciekawa jestem co będzie jak załogi zaczną zgłaszać jakiś sprzeciw o ile już takiego nie zgłaszają. Przecież to oni fizycznie są na pokładzie i mają kontakt przez kilka godzin z potencjalnie zagrożonymi (i to całkiem bliski np przez podawanie jedzenia pasażerom) a nie góra, która wydaje decyzje o nieodwoływaniu lotów i zgarnia bezpiecznie w spokoju hajs ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@maszpozdro: British airways I lufthanza Właśnie dlatego jedne z pierwszych odwołały loty. Związki zawodowe powiesilyby zarząd za jaja. A u nas Duda (ten drugi) woli zajmować się 14 wypłatą górników niż zdrowiem załóg samolotów.
  • Odpowiedz
@apee: Podczas dzisiejszego lotu, o ile dobrze kojarzę, właśnie była pierwsza „poważna” interwencja służb medycznych, może wywoła to skutecznie panikę wśród pracowników i też podejmą jakieś sensowne kroki. Chyba, że chcą mieć codziennie siedem razy w tygodniu takie rozrywki.
  • Odpowiedz
Michał Czernicki, który od sierpnia br. jest rzecznikiem LOT-u, łączy to stanowisko z funkcją rzecznika prasowego Polskiej Grupy Lotniczej (PGL). Pracuje w niej od czerwca br.


Poprzednio przez niespełna rok był marketing managerem w firmie Linia Zdrowie. Wcześniej pracował natomiast jako rzecznik prasowy w Stołecznym WOPR.
  • Odpowiedz
@maszpozdr:@sidhellfire @ibeafraidi @apee: Załogi już zgłaszają sprzeciw, mam wśród znajomych stewardesse LOTu. Nic to nie daje - obserwujcie objawy, nie siejcie paniki i c--j. Z tego co wiem chyba będą masowo zgłaszać L4. Niestety większość jest na B2B, to też jest dla nich problem że nie wylatają odpowiedniej ilości godzin...

LOT zwietrzył hajs, teraz wszyscy którzy mają stamtąd wyjechać będą bookować.
  • Odpowiedz