Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do dyskusji w przedmiocie słoności ramenu prowadzonej pod tym wpisem okazuje się, że chyba jednak nie jest tak jak usiłował przekonać mnie #grubaswpk w tej dyskusji. Nie jestem jakimś znawcą ramenu, ale niedawno byłem w Arigator Ramen Shop, który ma opinię jednego z lepszych jeśli nie najlepszego ramenu w stolicy, zamówiłem ramen z mulami ( pic rel ) i ten ramen w ogóle nie był słony, smakował podobnie jak ten, który jadłem kiedyś w UK, był mega dobry.

Wychodzi na to, że ramen z TAKI Ramen jest jednak do bani, nie wiem jaki jest sens obrony tego miejsca tym bardziej, że byłem tam potem jeszcze raz i zamówiłłem bułeczki z szarpaną wieprzowiną, które zostały podane zimne co obsługa tłumaczyła jakimś cyt. "problemem z maszyną"

P.S. Czy ktoś próbował ich kimchi?

#jedzenie71 #wroclaw #ramen #ramenboners
kyloe - W nawiązaniu do dyskusji w przedmiocie słoności ramenu prowadzonej pod tym wp...

źródło: comment_by9DM3Lce0CG47ZHvLChJJWZ9PFJEQbN.jpg

Pobierz
  • 6
@xtomekw1976: Oni generalnie mieli chyba z samym sobą problem bo te dania były dość nijakie i drogie ( brak małych porcji ) ale paradoksalnie lokal prosperował chyba nieźle, mam na myśli liczbę klientów