Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
1. Bądź kucem @tallman
2. Wstaw jakąś tabelkę (bez źródła) z poparciem dla socjalizmu według wybranych zawodów.
3. Fapaj, jaki to mały ułamek ekonomistów popiera socjalizm.
4. Usuń komentarz, w którym ktoś wstawia link do znaleziska o ankiecie, z której wynika, że poparcie dla paróweczkowego kapitalizmu wśród ekonomistów jest jeszcze mniejsze niż dla socjalizmu (oczywiście zakopane przez kuca jako informacja niewygodna).
5. Brak profitu.

Taki wasz obraz, "wolnoścowcy" ze zbrodniarzami w avatarach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #socjalizm #bekazprawakow #bekazkuca #bekazlibertarian
Probz - 1. Bądź kucem @tallman 
2. Wstaw jakąś tabelkę (bez źródła) z poparciem dla ...

źródło: comment_K0OEXOx4xmUicUq7dwcOetG9aMn83DaO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Probz usunąłem bo miałem taki kaprys xD a tak na serio to zdecydowana większość ekonomistów popiera kapitalizm tylko niewielu popiera ten skrajny akap. Pozdro z fartem
  • Odpowiedz
@Probz w sumie to zabawne że nazywasz kucem kogoś kto nim nigdy nie był jednocześnie obrażając połowę swoich kolegów z tego tagu. Np. @Formbi czy reszta tych nieudaczników chcących żyć na koszt innych.
@NoNameNoIdeaNoLife po co mam dyskutować z socjalistą, który z braku lepszych argumentów nazywa mnie kucem, chociaż nawet nie wie jak spudłował? xD Z płaskoziemcami też byś debatował o kształcie ziemi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tallman:

w sumie to zabawne że nazywasz kucem kogoś kto nim nigdy nie był jednocześnie obrażając połowę swoich kolegów z tego tagu


No tak, ty jesteś tylko kolejnym libertarianinem, który pałuje do Pinicheta. xD A związki środowisk korwinowskich i polskich libertarian są silne. Różnice są tutaj marginalne.

po co mam dyskutować z socjalistą, który z braku lepszych argumentów nazywa mnie kucem, chociaż nawet nie wie jak spudłował? xD Z płaskoziemcami też
  • Odpowiedz
@Probz: Pinochet to zbrodniarz ale mam go na awatarze, żeby takich jak ty bolała dupa xD jak widać działa. No nie wiem skąd ty czerpiesz wiedzę, ale polscy libertarianie w większości cisną bekę z korwinistów. Przynajmniej ja wśród takich się obracam. Nauka, fakty i historia to nie urojenia chłopcze. Dobrze wiesz po czyjej one stoją stronie, więc przestań się oszukiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tallman: nauka fakty i historia, po czym wlatuja infografiki bez źródeł gdzie jakoś tak się złożyło że badania pokazują coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekamy na filmy z żółtymi napisami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tallman:

Pinochet to zbrodniarz ale mam go na awatarze, żeby takich jak ty bolała dupa xD


Spokojnie, korwiniści też tak mówią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nauka, fakty i historia to nie urojenia chłopcze. Dobrze wiesz po czyjej one stoją stronie, więc przestań się oszukiwać


Na pewno nie po stronie ASE xD

I skąd sobie wymyśliłeś, że jestem socjalistą? xD
  • Odpowiedz
I skąd sobie wymyśliłeś, że jestem socjalistą? xD


@Probz: a skąd ty sobie wymyśliłeś, że jestem kucem? Na pewno bardziej po stronie ASE niż po stronie Marxa ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tallman: nie chce nic mówić, ale amerykańcy studenci #!$%@? mają do europejskich wartości. Ten mityczny, wróg jakim jest socjalizm, pozwala większości Europejczyków na edukację i opiekę zdrowotną, bez rujnowania budżetu i kredytów.
Trochę jest też tak, że od dziecka straszy się ich komunizmem, na którym to strachu przeżyło całe pokolenie boomersów, więc nie ma się co dziwić nad negatywnym oglądem socjalizmu
  • Odpowiedz