Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
1. Bądź kucem @tallman
2. Wstaw jakąś tabelkę (bez źródła) z poparciem dla socjalizmu według wybranych zawodów.
3. Fapaj, jaki to mały ułamek ekonomistów popiera socjalizm.
4. Usuń komentarz, w którym ktoś wstawia link do znaleziska o ankiecie, z której wynika, że poparcie dla paróweczkowego kapitalizmu wśród ekonomistów jest jeszcze mniejsze niż dla socjalizmu (oczywiście zakopane przez kuca jako informacja niewygodna).
5. Brak profitu.

Taki wasz obraz, "wolnoścowcy" ze zbrodniarzami w avatarach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #socjalizm #bekazprawakow #bekazkuca #bekazlibertarian
Probz - 1. Bądź kucem @tallman 
2. Wstaw jakąś tabelkę (bez źródła) z poparciem dla ...

źródło: comment_K0OEXOx4xmUicUq7dwcOetG9aMn83DaO.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tallman:

skąd ty sobie wymyśliłeś, że jestem kucem?


A co w zasadzie różni polskich libertarian od korwinowców, poza stosunkiem do istnienia państwa? Większość z nich z pewnością była kucami w przeszłości.
  • Odpowiedz
@Probz: nie wiem czy większość ale pewnie duża część tak, bo jak wiadomo z korwinizmu się wyrasta. Libertarianie w kwestiach światopoglądowych mają więcej wspólnego z lewicą niż z korwinistami(legalizacja narkotyków, likwidacja regulacji małżeństw na rzecz dobrowolnych umów, rozdział państwa od kościoła, nie zaprzeczanie zmianom klimatycznym. W kwestii aborcji zdania są podzielone(50/50).
Polecam dołączyć na fb grupkę Niskie Składki, żeby nie zasiedzieć się w bańce informacyjnej. Z lewej strony jest jakaś w
  • Odpowiedz
@Probz: a no i zapomniałem dodać, że libertarianie nigdy by się nie spółkowali z nacjonalistami, nie są przeciwnikami marszom lgbt, a zdecydowana większość jest nawet za adopcją przez pary homoseksualne. I nie chcieliby na pewno w tym momencie wychodzic z UE ani wspierać ruchów antyszczepionkowych. Więcej na ten moment nie pamiętam.
tallman - @Probz: a no i zapomniałem dodać, że libertarianie nigdy by się nie spółkow...

źródło: comment_yyXE4AWf29UAiCfSU6PMe1RuzxRUduq9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz