Wpis z mikrobloga

Gdy ostatnio miałem chęć zakupić latem zeszłego roku, akcje Tesli były nieco poniżej $200. Obecnie zbliżają się już do $600. Nie kupiłem. Odbyt mój bólem srogim przeszywion ()


@szpongiel: Równie dobrze mogło jebnąć do 1$ xD Po #!$%@? w ogóle się rozczulać xD Jakbym wiedział ile dzisiaj będą wynosić akcje netflixa czy amazona to bym inwestował 10 lat temu

To że Tesla dzisiaj ma wartość jaką ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: rozczulam się, bo miałem dobre przeczucie i go nie wykorzystałem. Zresztą nie pierwszy raz. Euforia owszem ale giełda to w dzisiejszych czasach psychologia tłumu, czyli panika albo euforię właśnie. Kwestia wsiąść na właściwą falę. Elon i euforia to już trend, na którym można polegać, więc?
Przypadek to by był gdyby Elon jebnął na zawał albo stwierdził, że w sumie to ma w dupie Teslę i odchodzi #!$%@?ć pierwszym statkiem załogowym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pijekubusplay: no taką #!$%@?ą inwestycją u mnie jest cannabis. Wykminiłem, że to będzie dobra opcja bodaj w 2018. Tzn. nawet wcześniej ale w połowie 2018 miałem już pewność. Jednak nie zamiast temat obadać i kupić to wszedłem dopiero w 2019 na szczycie hajpu. Obecnie jestem grubo w plecy. Ale nie sprzedaję. O ile firmy, które kupiłem całkiem nie popłyną, to temat się odbije. Fundamenty są. W miarę postępu legalizacji na świecie
rozczulam się, bo miałem dobre przeczucie i go nie wykorzystałem.


@szpongiel: Przeczucie to i ja miałem do dziesiątek firm. Nie wszystkie odniosły sukces.

Elon i euforia to już trend, na którym można polegać, więc?


@szpongiel: Na "WALUCIE PRZYSZŁOŚCI KTÓRA ZNISZCZY DOLARA" też można było polegać xD do czasu

Przypadek to by był gdyby Elon jebnął na zawał albo stwierdził, że w sumie to ma w dupie Teslę i odchodzi #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pijekubusplay: bitcoina nigdy nie rozumiałem, nie śledziłem ani nie bóldupiłem. Pomimo, że słyszałem o BTC pierwsze razy gdy był po 6 (zł albo $, nie pamiętam), to mnie dupa nie boli, bo nawet hipotetycznie bym w to nie wszedł. No może mogłem pokopać z ciekawości ale to tyle.
Tesla jest na moim celowniku od dawna, a ostatniego lata gdy zeszła poniżej $200 to myślałem "o, tero dobrze kupić". Gdyby nie to,
@szpongiel: Dobra już 898 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja śledziłem i wtedy nikt nie wiedział co to.

To jak u mnie Alibaba, łasiłem się na nią i zaryzykowałem ale za mało i za późno i też żałuje ale już mi przeszło. O Panie po 200$ to serio promocja, ja wsiadłem przy 300 :) No właśnie, giełda nie patrzy na Ciebie, mnie, Twojego raka czy sytuacje życiową.