Wpis z mikrobloga

@WUJEKprzezUzamkniete napracowane mordo, szanuje. Sporo afterowania, brakuje mi takiej zmiany szybszej scen, jak to w teledyskach, no ale ręczna robota, choć może można by było pokusić się o najazdy j zbliżenia + jakieś śmieci na ekranie jeszcze ;) macie bardzo ładny warsztat tak czy siak ;) uderzcie na Norwegię i tamten rynek muzyki kolega z podobnym zacięciem robił tam kilka produkcji, a fajne jest to że hajs idzie z wspierania kultury przez
@sorasill: dzięki za kilka cennych uwag:)
ogólnie pierwsze założenie to miało być około 8-9 ilustracji lekko podanimowanych, ale różowa miała trochę czasu i więcej chęci i się rozrosło do tego co widać;)
także zgadzam się w 100% że momentami brakuje dynamiki i ujęć, ale zrobiliśmy tyle ile daliśmy radę żeby też nie siedzieć po nocach z tym za długo;)
a co do Norwegii, brzmi to bardzo ciekawie i zachęcająco!
@Adry420:
@flugaarugakakaraka: @Retano: @agablazej: @xhxhx: @To_ja_moze_pozamiatam: dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SfrustrowanyFrustrat: dzięki, trudno mi powiedziec ile dokładnie, rózowa rysowała to po robocie kilka tygodni, a ja później w 2-3 weekendy złożyłem,
a liście to footage ;)
@FapFolderFan: może, póki co mamy trochę roboty rozgrzebanej jeszcze;)
@Suplement_Diety: zazwyczaj działamy w drugą stronę, czyli próbujemy zaproponować coś do budżetu:)