Wpis z mikrobloga

Możecie puścić polaczkowi Don Tolivera, albo dobrej Billi Eilish 18 letniej. Polaczek przesłucha na raz i powie, że miałkie jakieś i jakieś nudne. Dacie polakowi album Franka Oceana to powie, że to jakiś lamus. Odtworzycie polaczkowi dobrego bengera z dobrym bujającym bitem, prosto z rąk Metro Boomin, powie że bass za słaby i mało się dzieje.

Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje LIL PUMPA. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie jakiś #!$%@? Ostry. Nie znacie życia, wasze receptory słuchu są wypalone od męskiego grania i innego gówna. Nigdy nie mieliście okazji poznać oryginalnych dźwięków. Po usłyszeniu autotune byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycje trapowe albo albo cloud rapowe to jedne z najlepszych rzeczy jakich można słuchać. Prawdziwa uczta dla wyrafinowanych słuchaczy.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Gucci Gang. Kiedy chłopakowi się nie spodoba, albo powie że #!$%@?, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do trap rapu.

#rap #pasta #muzyka #muzycznememy
  • 4
  • Odpowiedz