Wpis z mikrobloga

Uważam za niezdrowe propagowanie i proponowanie korzystania z usług prostytutek. Na wykopie siedzą ludzie w różnym wieku, nieświadomi pewnych spraw. Psychika młodego człowieka w pełnie nie rozumie złych i dobrych mechanizmów, nie uważam za złe chodzenie na #roksa w przypadku gdy faktycznie skazujesz się na porażkę w normalnych kontaktach damsko-męskich. Ale jeśli jesteś młodą osobą warto zaczekać na kogoś wartościowego i poprostu sobie zwalić. ( ͡° ͜ʖ ͡°). W czerwcu 2019 zakażeniu HIV uległo 162 Polaków, 5 osób dziennie... uważam że to duża liczba. Ze środków przeznaczonych na fundusz walki z wirusem HIV prawie całość pochlania leczenie ARV osób juz zakażonych. Na profilaktykę i informowanie młodych ludzi nie zostaje juz nic. Punkty PKD są zamykane a internet to ściek wiadomości. Mirku zanim zdecydujesz się na jednorazową przyjemność pamiętaj ze tego nie wyleczysz a tylko opóźnisz i zatrzymasz przebieg choroby. Warto przed decyzja stanąć i chwile się zastanowić. #roksa #divyzwykopem
  • 29
@Chybatyxd: Typowa Julka nie ma pojęcia o higienie i zerową świadomość jeśli chodzi o choroby weneryczne, mówię to z autopsji. Wiele takich kobiet pozwoli Ci pchać bez gumy jeśli stosują antykoncepcję hormonalną bo przecież najgorsze co się może stać to ciąża xD. Zdarzyła mi się jedna, która wręcz nalegała, że w gumie to się ruchać nie będzie bo gorsze wrażenia. Nie wspominając już o kontakcie miejsc intymnych, ale bez penetracji czy
@prawdziwyjanuszbiznesu: nie znam żadnych badań i statystyk, które by porównywały te dwie grupy, ale bezpieczniej się poczuję przy divie która ma 1-2 klientów dziennie gdzie wiem, że się zabezpiecza i dba o higienę niż z klubowiczką gdzie nie wiem czy czasem wczoraj nie bolcował jej bez gumy klubowy wyrywacz z 2 cyfrowym licznikiem.
Choroby takie jak Chlamydia, kila, rzezaczka sa wyleczalne antybiotykami. A co z HPV ? Teoretycznie jest to pospolity wirus odpowiadający za kurzajki, szczepionki dla kobiet chronią tylko przed 4 szczepami onkogennymi, cala reszta można siw zarazić nawet przez zwykły dotyk (tak samo jak kurzajki). Czyli jeśli kobieta z którą „spółkujemy” wali nam koń, możemy się zarazić, to samo podczas wszelkiej maści masaży erotycznych itd.