Wpis z mikrobloga

@non-serviam: ja szukam czegos darmowego, zebym mogl zapsiywac, cwiczenie, ilosc powtorzej, i jaka waga uzyta, do tego czas przerwy, dobrze gdyby byla mozliwosc komentarzu, w stylu ten set byl latwy ale ten z waga X byl ciezki
  • Odpowiedz
@Secretariat: JEFIT w wersji bezpłatnej robi robotę. Zapisujesz ciężar i jest możliwość pisania notatek oraz cała historia. Nawet przez stronę internetową da się tam buszować ale nie robiłem tego nigdy, bo nie miałem potrzeby.
Premium daje dostęp do dużej bazy gotowych treningów oraz jakieś wideo instrukcje.
  • Odpowiedz
@tulus: w sumie to sie teraz nad tym zastanawiam, ale jeszcze nie mam tak super wiedzy z silowni zeby rozpisac plan na kilka tygodni, jedynie wiem co chce robic w dany dzien, mniej wiecej co bede robic i dorzucam zazwyczaj z 2 cwiczenia do tych ktore mialem w planie
  • Odpowiedz
@Secretariat: używam już kilka miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet powiem ci że apka nie jest obsrana reklamami. Poprostu wersja za free ma mniej funkcjonalności bez których da się żyć jeśli wprowadzasz swoje własne treningi.
Na premium jest z milion różnych treningów ale mi zawsze w jakimś coś nie pasuję więc tworzę sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@non-serviam: pomimo mojej nie za duzej wiedzy, to z filmikow na YT jestem w stanie ulozyc calkiem ok plan do tego poprawnie wiem jak te cwiczenia robie wiec dla mnie to lepsze niz automatyczny plan gdzie nie znam polowy rzeczy wiec nie wiem czy robie dobrze
  • Odpowiedz