Wpis z mikrobloga

@xspeditor: oho, przyjechał pan siofer i już pewnie mu #!$%@? a zbliża się koniec czterotygodniowego wyjazdu. Ileż ja takich sytuacji miałem: a to naczepy nie podniesie, a to pasów nie poodpina bo po naczepie skakał jak małpa nie będzie, a to dali mu pagera a on sobie pauze włączył i nie będzie teraz jej przerywał jak pod rampę wezwali. No cyrk na kółkach z tymi kierowcami.
  • Odpowiedz
@xspeditor: Naucz go dobrych manier ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój się kiedyś prawie pobił z jakąś Niemką i potrzebne były półgodzinne mediacje przez telefon żeby się pogodzili xD
  • Odpowiedz
@kyloe: myślę że nie muszę go niczego uczyć, bo nawet jak coś przyfuczał to widocznie miał racje.
Raz miałem z nim problem, jak ładował w IT, i kretyn wózkowy ciągle napieprzał wózkiem w bok naczepy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: ta, też dostałem maila od supply chain klienta, że nasi kierowcy się plują xD szybki telefon i okazuje się, że kierowcy zapytali po raz drugi i grzecznie kiedy rozładują xD magazynierzy poczuli się urażeni, ale dostali po kasztelanie i zaczęli wyładunek xDDD
  • Odpowiedz
a to naczepy nie podniesie, a to pasów nie poodpina bo po naczepie skakał jak małpa nie będzie,


@czarny_matt94: to należy do zakresu jego obowiązków. Nie przygotował, nie chce przygotować naczepy do rozładunku proszę wyjechać z placu i do widzenia.

a to dali mu pagera a on sobie pauze włączył i nie będzie teraz jej przerywał jak pod rampę wezwali


@czarny_matt94: z pauzą to jest śliski i nie dopracowany temat
  • Odpowiedz
@nabuchodonozorII: ale ja tylko wspomniałem o sytuacjach jakie mnie spotkały jako załadowcę. Wiesz ja to ogólnie mam w dupie co kierowca robi i co magazynier robi. Ale jak miałem na aucie 800k EUR w telewizorach dla Amazona, gdzie po 10 minutach spóźnienia następny slot za 2 tygodnie to uwierz mi, nóż się w kieszeni otwierał, jak taki janusz zrobił taki cyrk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor:

No i dobrze, nie będzie jakiś sfrustrowany Polak robak darł mordy po gościu którego widzi pierwszy raz w życiu. Na zachodzie panuje kultura i szacunek a nie prymitywy. U mnie jak jakiś kierowca tira co sra do żwira powie coś głupiego to mu dodaje pół godziny do rozpoczęcia rozładunku, inaczej się z tymi prymitywni nie da rozmawiac
  • Odpowiedz