Wpis z mikrobloga

Wykopki pomożecie? #onetcontent

Błagam jeśli ktoś wygrał w lotto to błagam o pomoc, komornik zajął mi już dom nie mam na życie 1200 z groszami + czasem premia jak szef ma doby humor to rzuci stówkę aż się płakać chce jak go widzę, a na dodatek niedługo mój dom zostanie sprzedany;( mam do spłaty 63000 zł jeśli tego nie zapłacę jak najszybciej to wyląduje na bruku;( wcześniej miałem dobrą pracę nieźle zarabiałem wziąłem kredyt na na własny dom i kilka mniejszych kredytów na wyposażenie, auto itd. w sumie rat do spłaty miałem 2876zł/miesiąc, nie było to dużym problemem bo wspólnie z żoną zarabialiśmy ok 6500zł/miesiąc. Nagle oboje straciliśmy prace i zaczął się koszmar długo nie mogłem znaleźć pracy a jak już znalazłem to za marne grosze więc domu już od jakiegoś czasu nie spłacam tylko mniejsze kredyty które jeszcze mi zostały bo wciąż nachodziły mnie firmy windykacyjne samochodu też już nie mam musiałem go sprzedać:( WIEC JEŚLI CZYTA TO JAKIŚ MILIONER O DOBRYM SERCU TO PROSZĘ O POMOC POWIEM WIĘCEJ NAWET BŁAGAM O JAKIEŚ WSPARCIE. w razie pytań proszę o maila maciej.lorek@onet.pl z góry dziękuje

Błagam was o pomoc potrzebuję jak najszybciej 50000zł na spłatę domu który zajął komornik muszę mieć te pieniądze jeszcze dziś! Straciłem pracę jestem w katastrofalnej sytuacji jestem bez środków do życia błagam was pomóżcie mi!! 19 1090 1258 0000 0001 2083 3562 PROSZĘ O chociaż część tej kwoty 50, 100, 200, 500 czy 1000zł każda pomoc się dla mnie liczy muszę mieć te pieniądze jak najszybciej muszę je dać komornikowi. jeśli macie pytania odnośnie szczegółów to piszcie maciej.lorek@onet.pl błagam pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach