Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam z czego bierze sie ta panika u #kierowcy jak zobacza #policja. Nagle malpiego rozumu dostaja. Radiowoz stoi, nawet jak policjanci w srodku i nawet jak jedzie jedna z drugim te 50km/h to i tak musi zwolnic do 30, bo... no wlasnie, po co? Na wislostradzie w miejscu, gdzie stoi fotoradar jest ograniczenie do 70 to i tak trzeba max do 40 zwolnic tuz przed, bo przeciez... no wlasnie, co? Wyrywkowa kontrola trzezwosci wlasnie mijalam w przeciwnym kierunku to i tak lebiega przede mna jedzie 20/h bo przeciez zaraz go kurna do wiezienia zamkna, choc nawet na niego nie spojrzeli (°°

Ogladam czasem te filmiki, gdzie kierowca sie kloci i targuje o mandat, albo ze to wcale nie byl on/a nosz kurna! Miales jaja zeby zapieprzac ponad limit to miej jaja i przyjmij na klate #mandat i tyle, po co robic z siebie durnia.

Takie #przemyslenia #prawojazdy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow bo to bez wzgledu na plec przeciez.
  • 14
  • Odpowiedz
W koncu ktoś zwrócił na to uwagę tak jak ja. Mam to samo i już kilkukrotne wyprzedzałem koło policji inne auta bo ludzie na podniesieniu prędkości do 70 w zabudowanym zwalaniaja do 50.. Itd.. A fotoradary standard już, jest 50tka to trzeba 30 jechać..
  • Odpowiedz
Na wislostradzie w miejscu, gdzie stoi fotoradar jest ograniczenie do 70 to i tak trzeba max do 40 zwolnic tuz przed


@kawazrana: O to to! Jak mnie ludzie tam jadacy wkurzają (òóˇ)
  • Odpowiedz