Wpis z mikrobloga

Trochę sobie przewaliłem. Zapomniałem hasła do poczty na WP (zakładałem za małolata) i skorzystalem z opcji odzyskiwania hasła. Problem w tym że jako śmieszek małolat wpisałem jakąś z dupy datę urodzenia, a jest potrzebna do odzyskania konta. Także siedzę w 1967 roku i sprawdzam każdą możliwa datę XDDD (druga opcja to podanie imienja i nazwiska, ale tu moje nie działa więc nie będę próbował nawet sobie przypomnieć kogo ja wtedy wymyśliłem xD) #zalesie #gimbynieznajo
  • 3
@Apollowho skąd ja to znam XDDD kiedyś napisałam do nich emaila w którym opisałam problem i się udało :D
Ale to w jednym przypadku, bo do dziś nie mogę odgadnąć hasła do nk, żeby usunąć konto, a żeby zresetować je muszę zalogować się na pocztę na które nie znam hasła, bo jakieś głupie pytanie tam dałam XDD
Trzymam kciuki
@Tuptol a daj spokój, nawet zadzwoniłem do nich, skasowali mnie na 6zl bo jest 1 zł za minute, a nie znałem imię ia i nazwiska które tam wpisałem. Mówię jej ze mogę podać wszystko inne, jakieś kody do gier które tam miałem czy coś, ale nie bo to policja tylko może i nara. Trudno, mam nadzieję że się uda z tą data, mam nadzieję że to jedyne co będę musiał podac