Wpis z mikrobloga

@Arek817: Nie chce psuć zabawy czy coś, ale dużo też zależy od wieku tych dwóch mirabelek xd jeżeli ta pierwsza ma czas żeby grać w herosy o północy tzn. że jeszcze studiuje i na pewno nie myśli o zakładaniu rodziny i w ogóle układaniu sobie życia
  • Odpowiedz
W życiu trzeba mieć jakieś cele i pasje a nie tylko szukanie bolca, bądźmy poważni


@strawberian: Też tak uważam, ale będąc realistką, to wydaje mi się, że jednak sporo lasek ma za główny cel w życiu - wyjść za mąż... Dużo więcej niż mi się wydawało, jak byłam młodsza. I piszę to z wielką przykrością.

Im jestem starsza, tym więcej takich kobiet poznaję, które otwarcie deklarują, że "nie zamierzają pracować do emerytury" albo "nie mogę się doczekać, kiedy w końcu znajdę sobie męża, by nie martwić się o
  • Odpowiedz
@Pantegram: wychodzisz ze złego założenie, one nie uważają kasy męża za cudzą własność. To jest ich kasa zarobiona dłońmi ich facetów. Tutaj nie ma oporów przed niczym, w wygodnym życiu jest o tyle łatwiej że wybierasz najprostsze drogi i elo. Wszystko działa
  • Odpowiedz
@Arek817: Czemu ciąża oznacza wiedzenie sie? Tą laske teraz czeka ze 3-4lata nieprzespanych nocy, podcieranie dupska, duza odpowiedzialność, zmartwienia, brak swobody i łożenie pieniędzy przez jakieś 20-25 lat. A po tym czasie nie wiadomo jaki bedzie stosunek bachora do rodzicow, moze po prostu bedzie mail w------e na starych. Ale ludzie to stado baranow i trzeba robic to co inni
  • Odpowiedz