Wpis z mikrobloga

#film #filmy

Cześć,
Szukam już w sumie od kilku miesięcy dwóch filmów tzn. Football Factory i Hooligans - oba z 2005 roku. Nie ma ich dosłownie nigdzie. Nawet na torrentach czy vod, chomiku, a nawet CDA (premium nie kupię, bo nie dam numeru karty jak im revolut nie pasuje to niech się walą).
Wie ktoś może gdzie to znaleźć? przyznam, że najchętniej torrenta albo jak ktoś ma to udostępniać gdzieś... chociażby na chomiku.
Z góry dzięki za pomoc :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niet... to jest Frodem o kibicach West Hamu. Chciałem młodszemu bratu pokazać, bo on nie patrzy na młoty w ten sposób co ja gdy oglądamy BPL :)
  • Odpowiedz
@okretowy_sanitariat: smsem to powodzenia i nie polecam we wchodzenie w smsy premium za kilkadziesiąt złotych, bo często lubią sobie ustawić takie smsy jako cykliczne i ciężko się z tego wymiksować. Tak samo było z revolutem kiedy był dostępny na cda... został zablokowany przez właścicieli portalu, bo nie ściągał kasy bez pytania tylko pytał ludzi i są wątki chyba nawet tutaj... trzeba będzie zrobić przelew zwykły, bo co innego.
  • Odpowiedz
@Falarinho: a z lektorem? :) bo młodego to raczej ciężko namówić na czytanie filmu... zresztą zależy mi też żeby je mieć na "stałe", bo lubię do nich wracać. Miałem na dvd obydwa, ale z 5 lat jak zaginęły przy przeprowadzce. Dlatego pytam czy ktoś może nie ma udostępnić albo wie na jakim torrencie je dostać... lub jakimkolwiek innym miejscu :)
  • Odpowiedz