Wpis z mikrobloga

@Szimu: No i ten wpis z historii pokazuje że produkt nie był obniżony na SMARTA bo to było wcześniej, ale jak ktoś wierzy w spiski i złych sprzedawców to w to uwierzy. Ceny zmieniamy co kilka tygodni, zwłaszcza w ciągu ostatnich miesięcy, kiedy Allegro robiło więcej akcji promocyjnych.
Możecie wierzyć lub nie, ale naprawdę zarzut jest całkowicie z dupy, bo nikt nie obniżał ceny na 1 produktcie żeby coś naciągać. Ten
@KFD_pl: szczerze? pobieznie tylko przelecialem co tam bylo napisane i srednio mnie to interesuje.. Jezeli ktos naprawde umie liczyc to wie, ze z sklepu internetowego bardziej sie oplaca kupowac niz z allegro. Jeszcze skorzystam z okazji, ze odpisales - jak jest z ta podwojna czekolada w 3kg wersji? Ostatnio dosyc szybko znikla - ludzie tak ja wykupuja czy po prostu malo jej macie na stanie? Jakies smaki w 3kg wersji beda
No i ten wpis z historii pokazuje że produkt nie był obniżony na SMARTA bo to było wcześniej


@KFD_pl: wcześniej, czyli na mniej niż tydzień przed wprowadzeniem usługi. Pewnie nic nie wiedzieliście o Smarcie, przyszedł z zaskoczenia jak miłość albo sraczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I przyjmijcie do wiadomości że gdyby nie wasza grubiańska odpowiedź, afery by nie było.
@kropek00: Ale doskonale wiem, że nie byłoby afery, ale czy lubisz jak ktoś Ciebie obraża? Mamy trochę aukcji, są narzędzia, warto sprawdzić kiedy są zmieniane ceny a nie traktować jak oszustów.
Smarta nie mieliśmy np. przez wakacje a ceny były te same, sporo osób pytało dlaczego nie mamy tej opcji wysyłki.
Możesz wierzyć lub nie, ale nikt nad smartem się nie kłaniał. Moim zdaniem lepiej jest sprzedawać drożej o 2 zł,
@KFD_pl: i widzisz, można było tak napisać od razu. Ale trzeba czasem pomyśleć przed napisaniem czegoś w social mediach w imieniu firmy.

Osobiście szanuję taki cross-selling. Jak zamawiam coś z SFD i widzę że jak wydam jeszcze 10 zł to będę miał darmową wysyłkę albo próbkę za grosz, to sobie dorzucam jakieś pierdoły. Ale odpowiedź zaczynająca się od "ja jebię" do kogoś kto spokojnie napisał że go to denerwuje nie przystoi
@kropek00: Uważasz że pierwsze wpisy zostały napisane spokojnie?

naciągnąć kupującego, wala w #!$%@?, Ha TFU na takich januszy!


Chyba nie bardzo.

Jak zamawiam coś z SFD


Niestety tego nie wiem, bo tam nie zamawiam. Mogę jedynie zbierac informację od ich klientów jak np. od Ciebie lub czytać przy okazji wpadek jakościowych.

Co do aukcji to warto dodać, że masz tam jeszcze cenę nawet 35,99 a wersja 900 g jest dopiero od
Uważasz że pierwsze wpisy zostały napisane spokojnie?


@KFD_pl: wpis OPa był bardzo spokojny. W komentarzach ulało się nieco z szambiarki (nie bardziej niż jest to standardem na mirko) a wy doprowadziliście do tego aby szambo #!$%@?ło pod sufit. Jak ktoś wyzywa markę od #!$%@?ów, to marka się nie zniża do jego poziomu i nie zachowuje jak seba z urażoną dumą. Dramę dałoby się zgasić w zarodku na dziesięć różnych sposobów, i
@KFD_pl: ja tam tu żadnej afery nie widzę. Nawet gdyby to była prawda, to wasz sklep i wolno wam robić co chcecie. Ja czasami naprawdę nie ogarniam.

Ale ludzie to debile. Jestem administratorem pewnej grupy. I ludzie spamują mi, że niby im układałem diety i w ogóle, nagle sobie przypominają, że mają niedoczynność tarczycy i cukrzycę. Chuy z tym, że z układaniem tych diet nie mam zupełnie nic wspólnego, ale i