Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, tym razem z kodem -20%

Jako że koniec miesiąca i kolejna wypłata to planuję wzbogacić swoją kolekcję o najdroższe perfumy jakie mnie interesują do tej pory -
Maison Francis Kurkdjian - Oud Satin Mood Extrait de Parfum. Jest to absolutny killer na zimę, wystarczy zobaczyć jego stronę na fragrantice - pierwszy raz widzę zapach z takimi komentarzami i oceną, taką projekcją i taką wytrzymałością - https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Francis-Kurkdjian/Oud-Satin-Mood-Extrait-de-parfum-48463.html

Przy cenie 13,7 zł za mililitr wydaje się drogi, jednak jeden spray to maksimum, 10+ godzin wytrzymałości gwarantowane, i po takiej aplikacji każdy kogo miniesz Cię wyczuje. Jeżeli chodzi o porównanie z Oud Satin Mood EdP ekstrakt jest odrobinę mniej słodki, a wzbogacony o ambrę i cynamon, co sprawia że bardziej nadaje się do noszenia przez mężczyznę.

Zamawiam gdy znajdą się chętni na co najmniej 35 ml.

Rezerwacja od 5 ml, szkło uszczelnione gratis, paczkomat 12 zł, ewentualnie odbiór osobisty Kraków.
#rozbiorka #perfumy
Lugi - Wrzucam jeszcze raz, tym razem z kodem -20% 

Jako że koniec miesiąca i kole...

źródło: comment_KwLlxaulQgIRgzDfD9osO40WkHjXMQaa.jpg

Pobierz
  • 30
Silk mood zdecydowanie lepszy


@ortopliss: Spokojnie, na wszystko przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale właśnie zastanawiałem się nad tymi dwoma, i na podstawie recenzi i opinii wybrałem Satin na pierwszy rzut
@Mati_45: Zależy ile zarabiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to jest bardzo słodki i kremowy zapach, tu na pewno łatwiej o to żeby komuś nie podszedł niż jak w przypadku świeżych perfum.
@Lugi: Za mało! :P Lubię słodkie i kremowe, obawiam się tylko, czy oud nie jest z tych "trudnych" i czy róży mocno nie czuć, bo nie lubię (za wyjątkiem Roses Greedy).