Wpis z mikrobloga

@bejt: jeżeli uważasz że zasilacz może mieć wpływ na klatkowanie w cadzie przy czym wszystko inne działa bezbłędnie to tylko ty tu jesteś umysłowo upośledzony¯\_(ツ)_/¯
@dulu: zdziwię Cię, ale może... mam potwora do gier i renderingów, ale autocad potrafi go przymulić.. a wtedy słyszę tylko zasilaczowe męczarnie, a zasilacz wart pewnie więcej niż twój komputer :p
@BqqB: coś podobnego znam: puszcze max obciążenie cpu - powolny, rosnący szum wentylatora. Puszcze max obciążenie ramu (bez obciążania cpu) - momentalnie słyszę piski cewek na płycie

Przeleciałem wiele awarii różnych podzespołów u znajomych i faktycznie w jednym przypadku winny był zasilacz. Tyle że wskazywanie na niego w takim przypadku kojarzy mi się właśnie z głupimi odpowiedziami z elektrody która wskazuje tylko na brak jakiejkolwiek wiedzy na temat tego jak działa
@dulu zgadza się, ale ten dźwięk (prawdopodobnie tak jak piszesz - z cewek) słyszę dopiero jak odpalę bardzo duży projekt - np blok mieszkalny z naniesionymi wszystkimi branżami na jednym pliku. Przy modelingu 3D, texturowaniu, renderowaniu na CPU lub pracy na GPU (np w unreal engine) nie słyszę pisków z kompa.
@winsxspl: @przemd11: ja nie wiem co tu sie odwala, bawiłem się w różne wersje łącznie z piratami, na wszystki to samo (nawet na 2012), przedtem świeżo po instalacji windy miałem wersje trial 2020, też zacinało. Trial, bo tymczasowo im serwery nie działały. Dzisiaj zainstalowałem 2018 i nagle pojawiła się możliwość włączenia przyspieszenia sprzętowego i nic nie tnie.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dulu: jest sposób.
W lewym górnym rogu pod ikonką AutoCAD znajdziesz przycisk "Opcje".
Tam gdzieś będą opcje graficzne gdzie domyślnie jest ustawione na maksymalną jakość - czyli Antyaliasing, itd.