Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Umiera xxxtentacion którego wykopki nie znają:

Hahahaga, ale beka z typa. Co to w ogóle był byl za noname, pewnie się zacpal i zdechł dobrze mu tak

Umiera koszykarz o którym wykopki ostatni raz słyszały 10 lat temu i przypomnieli sobie o nim bo umarł:

Szkoda człowieka tak dobrze grał. Zawsze byłem jego fanem i mu kibicowałem, jak możesz mówić, że nikt go nie znał idź się jebnij

#bekazwykopkow #nba #rap #takaprawda
  • 46
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZeT_: co media odwalają żeby tylko wyświetlenia się zgadzały to #!$%@?, które wcale nie ma nic wspólnego z szacunkiem do zmarłego koszykarza, jego rodziny czy innych ofiar wypadku. Tak samo niektóre osoby szukają atencji, pokazując jak im smutno i jak znają się na sporcie. Nie popieram obrzucania gównem, bo wykopki kogoś nie znały, ale medialny szum męczy wiele osób, których sprawa na tyle nie interesuje, a robienie świętego ze zmarłego też
@ZeT_ ojej, dusza normickiego przygłupa z gustem muzycznym jakby miał wodogłowie została urażona. No Gościu był ćpunem i bił swoją laskę, czemu miałbym go szanować? Bo zmarł? Zobacz osiągnięcia i rzeczy jakie robił Kobe dla koszykówki i ogólnie kultury a co zrobił xxxtentacion? Nagrał parę numerów, zrobił wyświetlenia bo wbił się w trendy a jego Kawałki to był zlepek smutnych słówek powtarzanych kilkadziesiąt razy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shakerrti1: on zrobił osiągnięcia dla koszykówki i fanów koszykówki, a xxxtentacion zrobił dużo dla rapu i dla swoich fanów. To, że nie interesuje cię rap to nie znaczy, że musisz być takim zakompleksionym ignorantem. Ja mam np w dupie koszykówkę i też mógłbym sobie tak generalizować, że co Kobek zrobił przecież tylko odbijał sobie piłeczkę i rzucał nią do kosza. X "pobił" laskę, która potem przyznała się do tego, że chciała
@shakerrti1: Co bym nie napisał i tak byś olał, mówisz, że napisał kilka smutnych tracków i leciało we wszystkich radiach. Co z tego, że te pioseneczki smutny miały po miliard streamow i prawie 2 lata po jego śmierci ma co miesiąc ok. 30 000 000 słuchaczy na spotify i utrzymuje sie teraz na 70 miejscu na swiecie. W przeciwienstwie do ciebie on cos osiagnal, czego ty nie mozesz o sobie powiedziec