Wpis z mikrobloga

Pierwsze kroki z programem #pro100, plan kuchni do domu. #!$%@? trochę bo mam wersję demo i nie da się zapisać projektu. Ale jako tako podstawowe funkcje ogarniam. Może uda mi sie ogarnąć wersję studencka #topsolidwood to pod koniec roku przeskocze z obsługi maszyn na projektownie. Byłoby milo.
#budujzwykopem #pro100 #meble #stolarstwo #kuchnie #pracbaza #planyna2020
Pobierz A.....8 - Pierwsze kroki z programem #pro100, plan kuchni do domu. #!$%@? trochę bo m...
źródło: comment_vBaYOYWocz6G2eK1FUEUSRONRkNlRPKT.jpg
  • 28
@ElCidX: dużo bardziej rozbudowany, ma wsparcie do robienia instrukcji montażu i bezpośredniego tworzenia obróbek na maszyny. No i można sobie szufladkami czy drzwiami poruszac;D szczerze to ja naprawdę dopiero raczkuje w temacie, za pół roku moze bede mogl wiecej powiedziec
@ElCidX: nie wiem, ale on studiuje kierunek techniczny, coś tam z budowa maszyn. Mówi że coś tam z tej firny ma już. Mówił że napisze maila że mieszka w Zagłębiu meblowym i chce się zapoznać żeby miec szersze perspektywy zawodowe. Może przejdzie, jak nie będę szukał na chomikuj i podobnych, raczej mnie nie zamkną jak nie będę komercyjnie wykorzystywał tylko do nauki