Wpis z mikrobloga

@RenkaRenkeMyje: Sprzedający nie jest lepszy. Zadał pytanie bez znaku zapytania, a po drugim zdaniu nie postawił kropki. Obaj są siebie warci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i to "naciagne" bez "ą" i "ę". Trochę żenada, bo tego uczą w szkole podstawowej.
  • Odpowiedz
@ruski_czoug: Doprawdy? Nie wydaje mi się, żeby w tym przypadku pytanie było retoryczne.

Może i cienki w uszach jestem, ale mam jaja, żeby używać polskich znaków diakrytycznych i stawiać kropkę kończącą zdanie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@slavkowsky Ale co to jest za pytanie negocjacyjne? Cena jest podana. Sprzedający chce sprzedać jak najdrożej kupujący chce kupić jak najtaniej. Nie rozumiem co siedzi w głowach ludzi którzy je zadają. Chcesz negocjować cenę patrzysz na podana i proponujesz inna a nie pytasz jaka jest ostateczna. Co w tym takiego skomplikowanego.
  • Odpowiedz
@slavkowsky: jak ktos daje cene to za tyle chce sprzedac. co on chce negocjowac? co jest w stanie dac sprzedajacemu zeby ten zszedl z ceny? kupi 15 przedmiotow zeby uzyskac lepsza cene czy jak to wedlug ciebie ma dzialac?
  • Odpowiedz
@Fentylator @violentj Olx to nie sklep, ceny często są opisane jako do negocjacji więc może gość nie potrafi negocjować zbytnio bo się pyta od razu o najniższą cenę zamiast zaproponować swoją. Ale wróć wróć, jakby ją podał to też by się wykop z niej śmiał. Lepiej się nie odzywać.
Gość bez zbędnych ceregieli zapytał, nie widzę w tym nic niestosownego.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec chamska odpowiedź na normalne pytanie negocjacyjne...


@slavkowsky: Gdzie tam widzisz negocjacje? Ja widzę pytanie z dupy.

Negocjacje to są, jak się podaje jakiś powód. Typu: „aaa, widzę że na sprzęcie są ryski, a pan opisałeś że stan idealny, opuść 50 zł i biore.”

A to co ten tu zaprezentował to jest zeykla januszerka - „rzucę z dupy kwotę bo tak”.
  • Odpowiedz