Wpis z mikrobloga

Kononowicz to taki "bully" osilek od znecania się nad słabszym lub tymi którzy nie odpowiadaja. W amerykańskich filmach uczą ze należy się osilkowi postawić i on wtedy odpuszcza. To samo możemy zaobserwować z Knurem warmianinem. Ze on jest potężny tylko wtedy gdy mu się pozwala.
Przykład urodziny : knur rozstawia wszystkich i nagle pawelek nawet nie tyle co się stawia co po prostu mówi dobra wychodzę. I tu już widzimy ze nasz osilek zwatplil i już chce przepraszać. Paweł się nie daje i knur wraca w-------y do dwóch ciot. Cioty nie potrafią się postawić więc osilek czuje się silny i zaczyna nimi rządzić.
Tak to wygląda. Knur to debil a to że jest taki agresywny to wina ciotek które koło niego siedzą i mu pozwalają na to. Major przesiedzial tam 4 lata pomimo iż jest kaleką i idiota to wiedział że osilkowi trzeba się postawić jak uczą amerykańskie filmy o liceach. Stawiał mu się nawet kubek mu na głowie rozwalił. Na 4 lata knur parę razy może podniósł głos na szczura ale zawsze przepraszal i płakał. Szczur był góra

Fiodorek @Fiodorczuk cioteczko menelska ucz się od mądrzejszych ucz się od majora typa madrzejszego od ciebie :)))))
#kononowicz #patostreamy
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alfons-metody: tak jest dobrze mówisz celnie w punkt. kiedyś szanowalem pana F ale jest p---ą i to pokazał. bo udaje kogoś kim nie jest Sławek dostał w lype od prezydenta i sie tego nie wstydzi. a szczur sterroryzował i fizycznie i emocjonalnie knura przecież knur prawie płakał jak on wyjeżdżał
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Opis zjawiska jest moim zdaniem w dużej części prawidłowy ale daj spokój z inwektywami dla @Fiodorczuk ani on imprezy nie prowadził, ani lajta nie prowadził on, nie był zobowiązany do jakiegokolwiek zachowania przed kimkolwiek, wiemy, że charakterny potrafi być, na urodzinach chciał pobawić się popić na luzie i tyle.
  • Odpowiedz
@Knurdowora: Jak przewiniesz na poczatek 2019 jak fiodor sie wycofywal ze szkolenj po raz pierwszy to zobaczysz ze sam bylem jego fanem. "Zlamal mi serce" mozna powiedziec robiac metamorfoze z mezczyzny ktory sie z knurem nie p------i do cioty ktora knurowi usluguje.
  • Odpowiedz
@alfons-metody No po prostu czytać się tego nie da, jak coś już puszczasz w eter to niech chociaż jakoś to wygląda.
Co do Mariana to powinieneś wiedzieć, bo podobno go tam nieźle donejtowałeś xD
  • Odpowiedz
@maershal: jak sie czytac nie da to po co robisz sobie krzywde i czytasz a potem jeszcze odpisujesz bys musial wiecej sobie krzywdy robic czytajac moje zle interpunkcyjnie teksty?
LoL masochista?
Co do Kowalskiego to ta i jestem tez jejejbak pamietaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alfons-metody nawet tego nie czytam, tylko "skanuję" bo zdaję sobie sprawę, że jest tam jeden wielki bełkot. Chcę ci tylko pomóc i uświadomić ci twój problem, który tak uparcie ignorujesz.

jak sie czytac nie da to po co robisz sobie krzywde i czytasz a potem jeszcze odpisujesz bys musial wiecej sobie krzywdy robic czytajac moje zle interpunkcyjnie teksty?


Jak to w ogóle brzmi xD Przeczytaj sobie to na głos i zastanów
  • Odpowiedz
@maershal: Ty panie od jezyka polskiego a oguem to tak sie pisze?
Trzymaj fason do konca pacanie a nie pokazujesz ze jak masz ochote to piszesz poprawnie a kiedy nie to nie.
Zero konsekwencji o debila ktory sie zwraca z pomoca do innych. Najpierw sam sobie pomoz :D
Zrozum to nie jest wypracowanie z jezyka polskiego, to jest wykop. moge pisac na telefonie moge byc russian botem i nie miec
  • Odpowiedz
@alfons-metody No i znowu, jeden wielki bełkot.
Jestem na tagu #kononowicz ,więc te "uguem" to było pewnie nawiązanie, ale pewnie i tak tego nie zrozumiesz panie geniusz.
Jak się planuje jakiś dłuższy wysryw, to wypada ładniej to napisać aby to było czytelne.
I teraz uwaga panie geniusz, zdradzę ci tajemnicę.
Pisanie na telefonie, w internecie, na wykopie wcale nie usprawiedliwia twojej ignorancji w tym temacie.
Chłopczyku, użyj mózgu i zastanów się przez chwilę, czy postawić w tym miejscu
  • Odpowiedz
@alfons-metody: Konon się urodził w złej epoce, jakby w takim średniowieczu żył to miałby zajebiście jak świnia w błocie - nie byłby na wysokim szczeblu w społeczeństwie, ale mógłby pomiatać w takiej wiosce wśród chłopów pańszczyźnianych
  • Odpowiedz