Wpis z mikrobloga

Mireczki, ma sens taka zabawka za 399? Do totalnie rekreacyjnego, niedzielnego postrzelania; oczekiwałbym tylko, żeby dało się tym wystrzelić z 10 opakowań śrutu zanim się rozsypie.
Aha. Mam świadomość, że pewnie w tym modelu że 33% ceny to wygląd M4, ale po prostu mi się podoba (ʘʘ) W sieci ma bardzo mało opinii, nie chciałbym wdepnąć w gunwo, więc będę wdzięczny za ewentualne ostrzeżenie.
Co myślicie? ( _)

#wiatrowki
kurp - Mireczki, ma sens taka zabawka za 399? Do totalnie rekreacyjnego, niedzielnego...

źródło: comment_B3itCqlvk2CiX7OUQkhYOLJi5GzHl7SL.jpg

Pobierz
  • 5
@kurp celność powinna być lepsza, full auto, obsługa zbliżona do oryginału, taka wiatrówka będzie miała celność skuteczną koło 10m a ASG 50m. Jak stwierdzisz że ci mało masz możliwość tuningu żeby poprawić moc czy celność. Nie wiem jak teraz ceny ale jakiś czas temu można było za te pieniądze kupić dobrego AK.
No jeśli nie chcesz używki to wyjdzie ze 100 więce ale satysfakcja inna. Z jakiego województwa jesteś? Bo koło Łodzi znam miejsce gdzie można podjechać samemu czy z rodziną i sobie postrzelać żeby sprawdzić jak to wygląda. Mają strzelnicę trochę replik a jak trafisz na jakąś ekipe to można zagadać żeby dali postrzelać z czegoś "potężnego"( ͡º ͜ʖ͡º)