Wpis z mikrobloga

@Kuburro: dlatego zalecam na 2 tygodnie nawet do kwarantanny. No ale niestety ja nie mam nic do gadania w tym temacie. Kto wie czy nie zabrali ze sobą mało lubianego pasażera.
Sam będąc takim studentem zgłosiłbym się na kwarantannę, by w razie co jak najszybciej złagodzili mi objawy i przypadkowo nie zaraził nikogo z rodziny.
  • Odpowiedz
@Reniferus: Czyli c---a się znasz i nie masz doświadczenia w temacie ale stwierdziłeś sobie, że ty to byś ich na 2 tyg. kwarantanny wsadził? Może na ten temat niech się wypowiadają lekarze, biolodzy czy inni ludzie „w temacie”. Co ty na to? Może wtedy łatwiej będzie znaleźć żetelna informacje niż gdybanie ludzi, którzy bladego pojęcia nie maja o tym co piszą.
  • Odpowiedz
profilaktycznie to ja bym ich wysłał do niemiec. Nam niemcy asf podrzucają to my im koronawirusa

@rouli Ta Niemcy podrzucili a pierwsze ogniwa zarazy pojawiły się na białoruskiej granicy xDD

@Platkisniadaniowe Afrykanśki pomór świń przyszedł do Polski z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@timek1119: pierwsze tak, a teraz znajdują przy zachodniej granicy i to tylko po naszej stronie. Czy chore dziki wiedzą żeby nie przekraczać granicy i padają kilka kilometrów przed? Czy może niemcy kombinują żeby im embarga nikt nie nałożył?
  • Odpowiedz