Wpis z mikrobloga

No elo Mireczki i Mirabelki,

moze szuka ktos z Was jakiegos starszego samochodu do miasta? Mam do sprzedania Mini Coopera R50 1.6 benzyna 115 KM (2005). Autem jeździł mój rozowypasek przez 7 lat. Kupiliśmy go w BMW Premium Arena jako używane. Przebieg obecnie 140 000 km - oryginalny. O cenie jeszcze nie myślałem, ale dogadamy sie na pewno ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakby ktos był zainteresowany to prosze o kontakt ma pv. Jeszcze go nigdzie nie wystawialem.

#motoryzacja #mini #pokazauto
lemansblue - No elo Mireczki i Mirabelki,

moze szuka ktos z Was jakiegos starszego s...

źródło: comment_5kaqyVI0dLEvLijP3T5n7w56s2pvlnCE.jpg

Pobierz
  • 33
@Harmideron 6 tysięcy to za rozjebca. Te Miniaki chodzą w przedziale 8-15k. Z czego te najtańsze to nawet nie warte oglądania. Wiem bo sam sie naszukalem tych Mini 7 lat temu az znalezlismy rodzynka. To teraz po 7 latach nawet nie chce wiedziec co jest oferowane. Nasz ma duzo rzeczy zrobionych, kolo pasowe w zeszłym roku, nowy tłumik, 2 komplety felg i nowych opon, hamulce itd.
@lemansblue czy to jest ten sam silnik który był w bmw serii 1? Powiem szczerze że rozglądam się za jakimś drugim autem, typowym dupowozem do miasta dla mnie i dziewczyny i coraz bardziej skłaniam się ku tej marce. Kiedys miałem okazję pojeździć takim miniakiem lecz tamten miał chyba 200 kuni no i całkiem mi się podobał.
@wujogm z tego co wiem nie. Jest to konstrukcja Tritec Engine, silnik na łańcuchu ale jak te pare lat temu szukałem o nim informacji to podobno nie jest to ten sam silnik i chyba dobrze. Autem jeździł się jak gokartem zero przechylow itd.
@Drail autem nie mieliśmy żadnego zdarzenia zwłaszcza że różowy jeździł nim tylko w koło komina około 10 km dziennie. Olej tez zmieniany praktycznie co 8000 km na Motula xclean.Ale jak kupowalismy to cos tam było malowane w salonie MINi/BMW. VIN mogę wysłać pozniej bo jestem teraz w pracy i nie mam samochodu przed sobą.
@lemansblue: Vin podeślij z ciekawości, sprawdzi się co to za wersja. Fajnie że to nie jest składak jak 90% na olx/otomoto. Powodzenia w sprzedaży, dodaj go też na grupę Mini Cooper Polska, może ktoś się zainteresuje.
@Drail no nie jest składakiem bo tez mi zależało zeby różowy bezpiecznie jeździł i tez sporo sie go naszukalismy 7 lat temu bo reszta to byly same szroty. Jedyne co sie na pewno nie bedzie zgadzało po Vinie to to ze fabrycznie mial białe pasy na masce. Ale maske malowali w BMW i pytali nas czy chcemy te pasy a różowa nie chciała. I tak ma duzo białych dodatków.