Wpis z mikrobloga

Dobra to lecimy z tymi t-shirtami. Na początek coś starego, to w sumie jeden z pierwszych t-shirtów, które kupiłem. Jej historia to schemat, który będzie przewijał się przez większość koszulek. W liceum wraz z kilkoma znajomymi z klasy pojechaliśmy do Wrocławia na koncert Apocalyptici, w sumie śmieszne jest, że dopiero teraz zauważyłem, że Wrocławia nie ma na liście koncertów z tyłu koszulki. Gpsów nie było, więc z dworca do klubu WZ zaprowadził mnie ziomek z Wrocławia, którego poznałem kiedyś na jakichś koloniach. Na wejściu w ogóle sprawdzili moją legitymację szkolną, co było dziwne. Koncert spoko. Na supporcie grały jakieś nonamey, pamiętam tylko, że był jeden cover Iron Maiden. Sama Apocalyptica też super. No i dziewczyna kumpla, którego na koncercie nie było, cały czas się do mnie kleiła. Wtedy usłyszałem jedną z najbardziej romantycznych rzeczy w moim życiu. "Jak będą grali Nothing else matters, wróć do mnie spod sceny". Nie pamiętam czy zagrali. Najważniejsze, że koleżanka i kolega są po dziś dzień razem, a ja nie mam kontaktu z nikim z ludzi, z którymi byłem na tym koncercie. Śmieszne czasy.

Apocalytpci też nie słucham, ale parę tygodni temu, gdy czekałem u kumpla na kuriera, popijając gin lubuski macerowany na drewnie dębu oraz kasztanowca, żeby mu pomóc wnieść pralkę, w jakimś radiu internetowym leciał ich cover Sepultury. Ciekawostką jest, to że poprzednie zdanie jest najdłuższym jakie napisałem na mirko. Podsumowując, nie polecam. Ani noszenia pralek, ani tego ginu.

W komentarzu plecki.

Wołam ludzi, który wykazali zainteresowanie w poprzednim wpisie. @Grubyyy @TamlaMotown @gien @mt5114 @atraMenTo96 @Tervaskanto @Wachatron @taki_tam_ktos @Sadar @Syn_Aragorna @dracul @GuRu109 @Inguz @distorted @GazowanyGawron @Khor666 @FioletowyPasek @korgorusz @Losiuu

Tag do czarnolistowania #68tshirtowchallenge i tag z muzycznymi t-shirtami #szmatyzmetalu bo to głównie koszulki metalowych zespołów. I taguję #blackmetal bo to spoko mordeczki.
Pobierz lordsekator - Dobra to lecimy z tymi t-shirtami. Na początek coś starego, to w sumie ...
źródło: comment_8CsoXyHyYefN71C69bZvD01zpjwscNDJ.jpg
  • 4
@To_ja_moze_pozamiatam: mam ich kilkadziesiąt, rotacja jest duża, więc tak szybko się nie niszczą. Tą miałem kilka razy na sobie. Inne są mocno sprane, z plamami, które nie schodzą, i małymi dziurami od paska od spodni vide in flames, która jest bardziej szara niz czarna.