Wpis z mikrobloga

Jak można tak naginać fakty i rzucać tak fałszywy obraz na zwykłą szczerość. Meksikano sam uporał się z nałogiem, powiedział, że mimo tego co było życzy Majorowi powodzenia wcale nie przedstawił tego w taki sposób Moniko, że to wszystko to były żarty, a Major to jest gość. Nastawiasz Wojtka przeciwko wszystkim, żonglujesz jego ułomnościami. Ta sytuacja jest podobna do takich gdzie matka nastawia dziecko przeciwko ojcowi, z którym się rozwiodła, nawija na uszy pół prawdę żeby ukształtować dziecięce myślenie, że tata jest zły. Uwierzyłaś (albo i nie, ale o tym potem) , że Konon z Meksikano przyjedzie do Krakowa... no już to widzę jak Pedro wsiada w rozklekotaną Asterkę i jedzie gdzies nie wiadomo gdzie na drugi koniec Polski, żeby mieć nikłą szansę spotkania się z muzykiem, którego kiedyś słuchał (jesli w ogóle by dojechali). Dlaczego nie odniosłaś się do tego telefonu Konon <-> Fiodor, w którym Kśek ewidentnie mówi, że cię zwodził na litość do Białegostoku, a wcale nie był taki poszkodowany jak tobie mówił? Bo tobie jest łatwiej operować tymi mitami wyssanymi z brudnego warmińskiego palca i nie chcesz się przyznać, że w nie nie wierzysz. Takie jest moje zdanie. #patostreamy #kononowicz #szkolna17
  • 28
  • Odpowiedz
@William2290: nie wiem. Na pewno widać, że nie pije tyle co kiedyś, nie jest taki opuchnięty i zaniedbany. Ciężko mi uwierzyć, że nadal pije, skąd te wnioski? jakieś konkretne fakty na to wskazujące czy tak po prostu pusta gadka jakich dużo na wykopie?
  • Odpowiedz
@stokrota2: ma kuratora o którym się wygadał w czerwcu o ile pamiętam. Natomiast w maju oprócz "chorej trzustki" (która cudownie się uleczyła) i pobytu w szpitalu miał również rozprawę w sądzie za 207kk o której też się wygadał. O przebiegu rozprawy już nie, były tylko zdjęcia z przed sądu jakie na fb wstawił. Abstynencja, trzustka, rozprawa, kurator. Wszystko w jednym czasie, dziwny przypadek
  • Odpowiedz
@stokrota2: jprdl,
i że przypadkowo wtedy akurat przestał pić xD
Pije i to dość często widać po jego menelskiej mordzie. Ukrywa się, ta abstynencja jest związana z wyrokiem, nie silną wola tego "nadczlowieka" profesora abstynencji
  • Odpowiedz
@William2290: no właśnie jprdl, przecież nie dyskutuje z tym, że możliwe, że to przez kuratora, tylko z tym, że teraz niby pije. Abstynencja może być związana i z wyrokiem, na zdrowie mu wyjdzie. Ja jestem ciekawa czy sa dowody na to że teraz pije, czy to taka teoria wykopkowa, bo to, że miał rozprawy, że miał nakaz pójścia na odwyk itp itd. to wcale nie znaczy że teraz po kryjomu pije
  • Odpowiedz
@stokrota2: dokladnie w punkt! Ta baba jest chora... wkreca majorowi jakies bajki i przy okazji troche widzow tez to lyknie... nie trzeba byc zbyt madry aby wyobrazic sobie podróż asterka do krakowa i za kierownica Krzysiek
  • Odpowiedz
@Stefan_Zaporozec: ale tu nie chodzi o 100% pewność, chodzi o jakiekolwiek przesłanki dlaczego ktoś twierdzi, że on kłamie jakoby w ogóle nie tykał alkoholu. Nie jestem po niczyjej stronie, ale wkurza mnie jak ktoś bez jakiejkolwiek podstawy uprawia takie pierdu pierdu
  • Odpowiedz
@Anonas: widać je na filmach, co mnie ze bajka o abstynencji dotarła do takiego grona ze stali się wyznawcami tego, fanatyczne czczenie jakiś kult abstynencji jareczka i jego "intelektu"
Jeszxse ani razu się nie pomyliłem w gdybaniu na na tym tagu. Tak i teraz będzie xD zawsze znajdzie się ktoś kto twierdził że "slawek nie #!$%@?", "jareczek nie ma doradców" itd itd
  • Odpowiedz
@William2290: taka osoba jak mexyk nie wytrzymał by pijac troche czy pijac wieczorem bo rano by wstal i znów by walil chyba nie znasz żadnego alkoholika... mexyk taki byl ze o 5rano browary loil.. a teraz co niby ze troche podpija? Tak sie nie da! Nostradamusie
  • Odpowiedz