Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
W mojej #pracbaza KAZALI nam dać hajs na urodziny dla jednej laski (pupilek kierownika), a że pomysł kupowania komuś na siłę mi się nie podobał i nie lubię tej laski, to powiedziałem wszystkim, że nie dokładam się do ich prezentu tylko sam jej coś kupię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiedziałem, że jest fanką jednego z piosenkarzy, a akurat w tym roku niedługo ma koncert w Polsce, więc pobrałem wzór biletów z neta, przerobiłem, żeby się zgadzały dane i wręczyłem jej ten oto prezent. Na początku się ucieszyła jak nie wiem co, dopiero po chwili zauważyła, że na bilecie jest kod QR który prowadził do pewnej strony.
Rozryczala się jak ogarnęła że to fejk, nawet poszła do domu tego dnia szybciej, a ja stałem się ##!$%@? w mojej pracy xD.


#takbylo #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maccloy: #!$%@? a nie mobbing, zwykły żart, a ludzie w dzisiejszym świecie srają bo wszędzie widzą mobbing i na każdym kroku są mobbingowani... nikt mnie z roboty nie wywali, za żart urodzinowy typie, bo za dużo zarabiam dla tej firmy xD
ludzie w dzisiejszym świecie srają bo wszędzie widzą mobbing i na każdym kroku są mobbingowani


@JavierDaY: ja właśnie o tym co ludzie, a nie co ja. Ja to wiem, ty to wiesz, ale HRy już niekoniecznie xD