Wpis z mikrobloga

@PierroCoco: Jakoś na pierwszym lub drugim roku studiów zostałem uświadomiony przez randomowego ziomeczka w klubie jaka jest natura kobiet. Staliśmy przy barze i jakoś zagadaliśmy do siebie. Facet grubo po 30stce, z wykształcenia lekarz, żonaty. Zapytałem go czy jego żonie nie przeszkadza to, że jest w klubie, a on zaczął się śmiać, że jemu nie przeszkadza to, że ona jest w delegacji( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście temat do rozmowy to tańczące dookoła płodne Julki #zahajsrodzicowbaluj. Powiedział mi tylko tyle, że w tych czasach facet jedyne co może zrobić to być jak kameleon - dostosować się do sytuacji na rynku świń a jedyną słuszną metodą na udane "wyrywanie dupeczek" to KŁAMAĆ ile wlezie. I wiecie co? miał absolutną rację. W tych czasach wymagania kobiet sięgają galaktyki Andromedy.

W ten sam wieczór udowodnił, że miał rację. Zagadaliśmy w palarni do dwóch lasek. Nie wyobrażacie sobie jak jedna z nich zaczeła na niego lecieć po tym jak powiedział ,że jest żołnierzem na urlopie i w Iraku #!$%@?ł kilku typów xD
Od tamtej pory regularnie wykorzystywałem ten sposób. Było łatwo ale nie będę wam wszystkiego opowiadał #tldr . Z racji tego, że jeden kolega był z Hiszpanii, drugi z Ukrainy (ten akurat gadał po polsku bardzo dobrze) byliśmy zmuszeni rozmawiać po angielsku. Jak jakieś loszki usłyszały, że nie rozmawiamy po polsku to od razu zagadywały i chciały się ustawiać na wieczór. W połączeniu z moją urodą dawało to absurdalnie wysokie wyniki na rynku świń. Oczywiście nie każde wyjście kończyło się bolcowaniem u Julki w wynajmowanym pokoju na nowym osiedlu ale każde jedno było zakończone wyrwaniem jakiejś loszki. Raz jeden zacząłem gadać do tego z Ukrainy po polsku to nagle Julka "TO TY PO POLSKU MOWISZ?" z takim wielkim zawodem w głosie. Jak tylko udawałem kogoś innego (najłatwiej było udawać erazmusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to ruchanie było mi dawane, nawet będąc pod wpływem takiej ilości alkoholu, że ledwo co bełkocząc pisałem na telefonie i dawałem do przeczytania loszce bo nie mogłem już mówić xD.

Chcecie ruchać ? Kłamcie, ściemniajcie ile wlezie, udawajcie tych, o których Julki piszą w opisach na tinderze a będzie wam dane. Chore? być może, ale mamy do tego pełne prawo, kiedy musimy czekać kilkanaście lat na jedną porządną kobietę.

#heheszki #przemyslenia #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #studia #gownowpis #tinder
  • 8
  • Odpowiedz
@PierroCoco: Ameryki nie odkryles. Rada znana od zawsze. Tak dzialali duzo starsi ziomkowie 20 lat temu. Tak nalezy dzialac dzis.
Gdzies tylko ktos popelnil blad nie przekazujac wiedzy tym mlodszym. Stad chlopaki maja dzis problemy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz