Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fastmotion: #!$%@? odsiewa, widać chodziłem na normalne siłki, a nie dla bóldupców i nikt nie widział problemu w koszulce bez rękawów, które w stroju do ćwiczeń służą jedynie do śmierdzenia pod pachami.
Żaden ze mnie byk, a bił to Cię chyba stary po głowie xD
@NoMercyIncluded: Wystarczy że jeden taki się trafi na siłowni i już mi wstyd za niego.
Może nie zauważasz nic poza "robię swoje i wychodzę".
Porozglądaj się troszkę to zobaczysz że trafiają się takie knury co na każdą patrzą jak na przystawkę.
@bobikufel: Akurat jestem jednym z tych gości, który nie zabiera ze sobą telefonu i między ćwiczeniami chodzi sobie, żeby się nie zastać. Przy okazji obserwuję ludzi, bo jestem dość świeży i ciekawi mnie, co robią. Naprawdę nie widuję czegoś takiego. Nawet, gdy przychodzą w parach, to z reguły robią swoje, ewentualnie asekurują się, ale się nie gapią. Dziwne, ja bym się trochę gapił na swojego różowego ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gruss_di: ja zawsze wale konia z ukrycia albo pamięciówe strzelam. A tak serio to jak laska ma legginsy wchodzące w dupsko, cycki prawie wyskakujące z ciasnej bluzeczki to ciężko jest nie spojrzeć.
niestety, ale takie miejsce ma sens, bo faceci sie slinia


@gruss_di: No to ja równie dobrze mogę powiedzieć że kobiety się ślinią jak tylko przyjdę w samym tshircie i zaraz smichy hichy i zdjęcia z ukrycia, więc chcę strefę tylko dla mężczyzn na siłowni. Sorry #!$%@? ale to nie jest żaden argument.
kuuuurwa, całe szczęście że tryb pracy pozwala mi na chodzenie na silke w środku nocy. jak czasem trzeba było pójść rano to mnie #!$%@? brała na te wszystkie atencjuszki i typów dających tę atencję. ja z przekory gapię się w sufit albo podłogę, niech #!$%@?ą. a jak mi ktoś pisze że hehe "testosteron i mężczyzna nie jest w stanie nie spojrzeć" to gardzę takimi zwierzętami jak nie wiem (
No to ja równie dobrze mogę powiedzieć że kobiety się ślinią jak tylko przyjdę w samym tshircie i zaraz smichy hichy i zdjęcia z ukrycia, więc chcę strefę tylko dla mężczyzn na siłowni. Sorry #!$%@? ale to nie jest żaden argument.


@Hatespinner: no ale czekaj, więc mówisz, że jak nie masz kobiecych problemów to takim argumentem dyskredytujesz ich istnienie?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się nie dziwię, że
@Pjoter2000: Zawsze mnie zastanawia po co laski ubierają się na silke, tak jak by zaraz miały przyjąć bolca a potem mają pretensje, że ktoś patrzy. Ostatnio nie raz i nie dwa widziałem laski bez staników i majtek w obcisłych trykotach. Ciężko nie spojżeć, bo w zasadzie chyba po to tak się ubierają... a potem pretensja. Fuck Logic
A i tak, mimo że mają nomen omen wiecej sprzetu to cena dla wszystkich jest "równa"


@Pjoter2000: przepraszam za złośliwość ale co robi "nomen omen" w środku tego zdania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)