Wpis z mikrobloga

@imarid
u mnie mam tylko jeden plus :(

no właśnie mamy taki problem z końcem podziemii i za nic nie wiem jak to zrobić, bo w tych instrukcjach jest w sumie jak wyjsc i wejsc, ze mozna w jednym/w dwoch kierunkach i w miescie jeszcze o sklepach, ale nic poza tym.

Drugie pytanie pewnie głupsze, ale koledzy, którzy grali wcześniej (bo ja drugi raz) mi powiedzieli, ze tak nie mozna. W sensie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@portas91: nie mam manuala pod ręką, ale na pewno jest tam wspomniane, że trzeba rzucić minimum tyle, ile zostaje do konca gór/podziemi, żeby tam dojść. co do drugiego pytania, to jak najbardziej gracz odkrywający kartę miejsca następnie ją odwiedza. Na to też na pewno są przykłady w instrukcji. Warto wypróbować na kompie talisman digital edition, bo tam na pewno gra się jak twórcy przykazali, a nie jakieś home rules jak twoich
@portas91: Ja gram tak ze nie trzeba wyrzucić dokładnej liczby oczek, wydaje mi sie ze w instrukcji jest tak wlasnie napisane.

Jeśli chodzi o fontanny to odbywasz spotkanie na tym obszarze więc nie rozumiem dlaczego nie można by sie z niej napić, przecież właśnie ją 'odkrywasz' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież jak spotykasz potwora to od razu z nim walczysz a nie następny gracz