Wpis z mikrobloga

Znam kilku cuckow którzy w pracy są prawie zawsze a całą wypłatę oddają na wynajem mieszkania i utrzymanie różowego który cały czas w nim siedzi.
Fajnie bo mogą się do kogoś przytulić po robocie, ale troche za duże koszty tego są.
Oni sobie nie zdają sprawy z tego że te różowe są z nimi bo jest im tak wygodnie a pod ich nieobcecnosc pewnie chodzą na bolcowanko do chada? Co takim beciakiem kieruje?
#przegryw
  • 12
@Pablito_reporter: Taka, że ten różowy to pasożyt, który nie dość, że tam mieszka, zajmuje przestrzeń swoimi gratami, tylko marudzi, pewnie nie gotuje i nie sprząta i cuck to robi po powrocie z pracy. Zabiera całą wypłatę i sama nie pracuje, w dodatku pewnie gość nie ma segzu w ogóle z nią. A jak mu nie pasuje to niech #!$%@? bo ona ma już 10 chadów na jego miejsce.
Taka, że ten różowy to pasożyt, który nie dość, że tam mieszka, zajmuje przestrzeń swoimi gratami, tylko marudzi, pewnie nie gotuje i nie sprząta i cuck to robi po powrocie z pracy. Zabiera całą wypłatę i sama nie pracuje, w dodatku pewnie gość nie ma segzu w ogóle z nią. A jak mu nie pasuje to niech #!$%@? bo ona ma już 10 chadów na jego miejsce.


@Aureilon: jaka ostra projekcja
@Aureilon:

Taka, że ten różowy to pasożyt, który nie dość, że tam mieszka, zajmuje przestrzeń swoimi gratami, tylko marudzi, pewnie nie gotuje i nie sprząta i cuck to robi po powrocie z pracy. Zabiera całą wypłatę i sama nie pracuje, w dodatku pewnie gość nie ma segzu w ogóle z nią. A jak mu nie pasuje to niech #!$%@? bo ona ma już 10 chadów na jego miejsce.

Oho pewnie jeszcze
czemu zakladasz ze nie gotuje nie sprzata i sie nie ruchaja?


@roon0koh: bo jeśli chodzi na bolca podczas gdy facet jest w pracy, to czemu potem ma mieć ochotę na przegrywa.

jaka ostra projekcja XDDD


@Czarna_ksiazka: oczywiście wszystko to z przymróżeniem oka napisałem. Chociaż jakby się tak zastanowić, to przy liczbie ludzi na Ziemi pewnie się trafiają pary żyjące w podobnych relacjach.

Oho pewnie jeszcze go bije xd


@ponurytraktorzysta:
@roon0koh: chodziło mi o to, że różowa w takim przypadku nie zajmuje się domem ani mężem (partnerem), bo nie pociąga jej, nie jest dla niej atrakcyjny, więc się nie stara i robi wszystko po linii najmniejszego oporu. Nie jest z partnerem z powodu uczucia, tylko dlatego, że jest jej tak wygodnie. Wykorzystuje jego słaby charakter, bo przecież "jak Ci się nie podoba to możemy się rozejść, ja na twoje miejsce mam