Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wyjaśni co to jest za #!$%@? moda zaręczyn w młodym wieku? XD

-brak stabilnej pracy
-brak ukończonych studiów
-rozrzutność pieniędzy
-mieszkanie osobno

cyk zaręczyny. A jeszcze lepiej, jak taka parka mieszka kilka miesięcy razem i dzieciaka planuje XD I wtedy "cooo? no to ile wy macie lat, 22-23, to już czas się chyba zaręczyć". "no tak ale to już ten wiek co dzieci no to powinniście mieć". Dlaczego ludzie są tacy upośledzeni?

Może lepiej tak skończyć te studia (dla niestudiujących: dokształcić się w jakiś sposób pod kątem przyszłej pracy), mieć jakieś plany, mieć lepszą pracę, zaoszczędzić trochę sianka, pomieszkać razem kilka lat i mieć pewność, że to jest to.

NIE. Jebs zaręczyny po 2 latach związku, kilka miesięcy mieszkania i pyk bękarcik, a potem standardowo - posypało się i co teraz? XD

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #studbaza #pracbaza #heheszki #takaprawda
  • 101
  • Odpowiedz
@meris91: Coś mi nie wyjdzie? xDDDDD Ja ze swoją kobietą jestem 2 lata i śmiejemy się z takiego cebulactwa, jak ty.

Bycie z kimś w związku to nie jest nic nadzwyczajnego dla normalnego człowieka, ale dla typowego stulejarza to oczywiście coś, co ciężko sobie wyobrazić i stąd te teksty "tak, ty dziewczyne?" "aha, tak, ty masz dziewczyne, haha"
  • Odpowiedz