Wpis z mikrobloga

@chrabia_bober: nastepnym razem jak takiego podniesiesz to prosto do mieszanych wrzucaj one są bezwzględne i ten sam ktorego uratowałeś bedzie ci wytuptywać marsyliankę na parapecie o 5 rano w niedziele hesu ale bym łamał te małe szczurze karczki jakby mi dać na wyciągnięcie ręki
  • Odpowiedz
@chrabia_bober: i super zrobiłeś, ludzie niby tacy mądrzy kuhwa a czasem to sie gorzej od zwierząt potrafią zachowywać. Poza tym gołębie wcale nie są głupie i nie tylko srają i żrą, mają świetną pamięć przestrzenną dlatego były używane jako gołębie pocztowe, a nawet posiadają zdolności matematyczne porównywalne z makakami a to pewnie nawet nie wszystko co potrafią. Równie dobrze można powiedzieć o większości wykopkach tutaj którzy siedzą tylko w piwnicy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chrabia_bober: też uważam że gołębie to szczury ale też nie przeszła bym obojętnie. Raz uratowałam małego gołębia z objęć kotka i wychowałam jak swoje. Trochę smutno że odleciał i nie wrócił ale i tak zrobiłabym to jeszcze raz. ()
  • Odpowiedz
@chrabia_bober: Nawet nie czytam komentarzy bo spodziewam się "po co ratujesz szczura", ale mireczku ciepłe uściski ode mnie, dobry z Ciebie człowiek, piąteczka! Też bym srakulca ratowała. Jakbys jakichś rad potrzebował o gołębiu to na fb jest fajna grupa czy tam fp "Gruszętnik". Dziekuję, że sa tacy ludzie jak Ty:)!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@czarnanoc: @Saragaya: @zosiasamosia1: @Eattrashdiefast: @ksndr: @Jerzyki: @ryba_twojej_mieczty: @whole_train: @gustawny:
Dziękuję za wszystkie miłe słowa.
Nie czuje się jakimś bohaterem oraz nie miałem intencji szukania atencji po tym wszystkim. Szczerze pomogłem gołębiowi bez namysłu bo widziałem że istota żywa cierpi strasznie i nie wie o co chodzi.
Dobrze widzieć że są Mirabelki i Mircy którzy
  • Odpowiedz
@chrabia_bober trzeba pomagać każdej czującej istocie o ile nie stwarza dla nas bezpośredniego zagrożenia, gołębie to bardzo wdzięczne ptaki, po prostu jest ich za dużo, ale w dużej mierze to wina ludzi, gdybyśmy na chwilę obecną nie kastrowali psów i kotów byłby ten sam problem co z gołębiami.
Mój brat był ostatnio na Filipinach i ilość bezdomnych psów jest zatrważająca a najgorzej jest to, że te biedne zwierzęta giną w męczarniach
  • Odpowiedz