Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: @piSSowiec39: W zasadzie to jest człowiek, który rozwinął w Polce hip hop. Jako wydawca. Wydawał; Tede, Peja, Borixon, Onar, Chade, Faziego, czy wielu innych. Kiedys ostro zarobiony, dzis spłukany. Jak ogladaliscie Jestes Bogiem to on był tym kolesiem, który oszukał Paktofonike
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: ten random z brodą wydawał Paktofonikę, Sport TDF'a i wielu innych. Ale jak się ma naście lat a jedynymi idolami są idioci ze szkolnej to nie dziwota że nie znasz
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2: NIe napisałem, ze wprowadził, tylko rozwinal. Jak on ich wydawał to polski hip hop najbardziej poszedł do przodu.
@piSSowiec39: Niby nic, ale jak znam Faziego i Kozaka to wprowadziliby oni MNÓSTWO kolorytu na Szkolna. Byłbys zadowolony :)
  • Odpowiedz
@Kabee: Mam prawo nie znać ,widać jestem juz za stary na poznawanie hip hopu,szczerze mówiąc gówno mnie interesuje kto kogo wydawał gdyż to nie tag hip hop ,rap czy coś innego.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: nitroszczur jest elementem szkolnej więc znajduje się na tagu Kononowicz. Owy brodaty noname komentuje to co się odyebało, więc ma prawo być na tym tagu tak jak reszta tych zjebòw ze szkolnej.
  • Odpowiedz