Wpis z mikrobloga

@Robocovo: no elo, zobacz ile jeszcze miesięcy rzucałem i wracałem do chlania, w sumie dwa lata sie ogarniałem żeby nie pić, melina podobna dookoła łóżka byłq 24h z wyjściem do roboty po hajs a wóde już piłem w drodze na chate żeby czasu nie tracić i jak najszybciej poczuć tę moc :D

Jak mnie zwinęli na dołek w kwietniu o 23:00 to na drugi dzień o 8 rano dmuchałem jeszcze 2
Pobierz suqmadiq2ama - @Robocovo: no elo, zobacz ile jeszcze miesięcy rzucałem i wracałem do ...
źródło: comment_4Px5U2Z5KwljAHNV6SxvOTlR2Gxgmimt.jpg
@Robocovo: W życiu byś o mnie nie powiedział że alkus tylko zarobas w zarządzie spółki i tak samo sie ubierałem - nawet w sklepie gdzie kupowałem wóde mi się kłaniali bo jednej babie w naszej firmie ogarnąłem sprzątanie za 60zł na godzine - byłem pan pszemek :D

Najgorsze jest #!$%@? takie coś
@blazko: Soplica wiśniowa nawet ciepła wchodzi jak złoto i te jebnięcie w potylice po chwili mmmm - #!$%@?ęcie jest jak po dobrym koksie pod warunkiem że na pusty żołądek walniesz 200 na góra dwa hejnały
@blazko: Jak szybko wypijałem to pamiętam jeszcze taki efekt oprócz ogólnego jebnięcia jak ostrość w oczach nagle się blurowała a potem wzrok „wyostrzał”

Szkoda że nie da sie kontrolować chlania bo już bym poszedł do sklepu i #!$%@?ł jedną na szybko ale festiwal wtedy znowu potrwa z rok albo dłużej ( ͠° °)