Wpis z mikrobloga

Antetokounmpo, the overwhelming favorite to win MVP again, believes that line of thinking should be turned the other way, toward the team that is currently on pace to become the third team in NBA history to win 70 games. “I don’t think there’s a team in this league we cannot beat,” Antetokounmpo said. No Eastern Conference team has recorded back-to-back 60-win seasons since James’s Cleveland Cavaliers from 2008-2010. These Bucks bear some resemblance to those Cavaliers.


Co jak co, ale tamten Lebron sprzed heatowskich Cavs to była moja najulubieńsza wersja Jamesa. Tylko tutaj mamy do czynienia z czymś więcej niż wybrykami jurnego koszykarza. Świetny trener, naprawdę zgrana ekipa solidnych zawodników, którzy biją zauważalnie silniejszych rywali niż tych których miał wtedy Lebron.

Warto trzymać kciuki za Antka, bo może sięgnie po potrójną koronę jeśli chodzi o osiągnięcia indywidualne (MVP, DPOY, FINALS MVP). Wcześniej ta sztuka udała się nikomu innemu jak najlepszemu koszykarzowi w historii Playoffów...mianowicie H.Olajuwonowi.

#nba
Adrian_Wojnarowski1488 - > Antetokounmpo, the overwhelming favorite to win MVP again,...

źródło: comment_fE8OZejKP7uDKp3m04WRHgSmiX3yRUUc.jpg

Pobierz

Czy Giannis Antetokounmpo jest na drodze prześcignięcia Lebrona Jamesa w annałach historii?

  • Tak 25.9% (15)
  • Nie 74.1% (43)

Oddanych głosów: 58

  • 7
  • Odpowiedz
@iAmTS: Gobert gra zauważalnie gorzej niż w tamtym roku, potwierdzają to statystyki.

Jak dostanie MVP to na pewno nie.


No szkoda w fhui, bo jak dostanie jedną nagrodę to mu starczy? Zakaładam, że raczej starasz się nadążyć za logiką z jaką NBA przyznaje te nagrody i nie jest to twoja osobista opinia. No prędzej bym obstawiał scenariusz Lebron MVP, Antek DPOY jako nagorda pocieszenia. Zresztą, to całe przyznawanie tych nagród jest śmieszne
  • Odpowiedz
@iAmTS: xD

statystyki defensywne, nie rozsmieszaj mnie.Zgoda.

na drużyne wjeżdżasz #!$%@? wie z jakiego powodu


Jak już jesteśmy w konwersacji nie popartej żadnymi merytorycznymi argumentami, to czemu nie? Chciałem przypomnieć, że Malone był pedofilem, ale to tak dawno było, że przypomniał mi się Mitchell z
  • Odpowiedz
@Adrian_Wojnarowski1488: no i jak sobie popatrzysz na to kto najbardziej wpływa na ofensywy przeciwnika to nie jest nim Giannis mimo świetnych bloków. Jest wielkoludem obok drugiego centra a nie gościem który musi sam bornić trumny. Jak wziąc pod uwagę tylko defensywę to Giannis nie jest lepszy. Na MVP zasługuje i eluwa.

No i jeszcze o jakich statystykach lepszych Gianiisa mówimy? Dzielonych dpimpach itp.? Nie róbmy #!$%@? kabaretu.
  • Odpowiedz