Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, poważne pytanie:

Czy uważacie, że mężczyzna powinien się depilować w miejscach intymnych?

Do tej pory miałem tylko jedną dziewczynę (sama się depilowała, ale moje łoniaki jej nie przeszkadzały) , jednak kilkuletni związek rozpadł się i teraz planuje założenie #tinder lub #badoo i z tego co piszą wykopowi eksperci, to podobno są to łatwe apki do ruchania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak zacząłem się teraz zastanawiać, czy nie byłby trochę przypał, gdybym po spotkaniu z jakąś różową doszło do seksu i dziewczyna by uciekła, gdyby zobaczyła dżunglę na moich jajach. Czyli w skrócie, czy wolicie dziewczyny, jak facet jest "tam" ogolony (w sumie pytanie skierowane też do niebieskich, którzy mają doświadczenia z tinderem lub mieli kilka związków)?

#podrywajzwykopem #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)

Czy meżczyzna powinien się depilować w miejscach intymnych?

  • Tak 83.9% (303)
  • Nie 16.1% (58)

Oddanych głosów: 361

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie musi być na zero przejechane maszynką ostra, bo wiem jak ciężko się dogolic na full gladko I bez zacięć w kroczu xd ale przyciąć taką elektryczną maszynką sobie łoniaki to bardzo wskazane. Tak na 3-4 mm jest optymalnie


@arteria: za każdym razem zastanawiam sie czy to troll. Co jest trudnego a ogoleniu się na zero? Nie pamiętam kiedy zaciąłem się po raz ostatni
  • Odpowiedz
@DestroDevil: jakbyś miał cipę to byś wiedział co jest trudnego. Plus niektórzy mają podrażnienia nawet przy zachowanej higienie golenia. Ja się nie mogę golić na zero bo potem mam całe czerwone krocze i ropne pęcherze. Byłam nawet u dermatologa i niestety zostaje laserowa depilacja. Także ja się zastanawiam czy to troll jak ktoś pisze, że to takie proste ogolić się na zero. Plus podejście "ja coś umiem więc wszyscy inni
  • Odpowiedz
@DestroDevil: #!$%@? wszędzie widzę wciśniesz takie mizoginistyczne #!$%@? xd już sobie dopowiedziałeś że mam gorzej w życiu xd #!$%@? ma więcej fałdów skórnych, włosy rosną bardzo blisko pochwy, łechtaczki, więc łatwo na takiej małej powierzchni i bardzo pozaginanej się zaciąć. PS Ja umiem na przykład zrobić pożywkę do hodowania roślin in vitro, każdy powinien to umieć, skoro nawet ja umiałam to opanować
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no tak, o to mi chodzi xd takie jakby lekko już odrośnięte. Nie mówię żebyś mierzył linijką xd ale po prostu przycięte, niekoniecznie na zero. Ja zawsze tak się depiluję bo mam ogromne problemy z wyrastającymi włoskami i podrażnieniami, próbowałam już wszystkiego i to jest rozwiązanie które najbardziej mi się sprawdza.
  • Odpowiedz