Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, poważne pytanie:

Czy uważacie, że mężczyzna powinien się depilować w miejscach intymnych?

Do tej pory miałem tylko jedną dziewczynę (sama się depilowała, ale moje łoniaki jej nie przeszkadzały) , jednak kilkuletni związek rozpadł się i teraz planuje założenie #tinder lub #badoo i z tego co piszą wykopowi eksperci, to podobno są to łatwe apki do ruchania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednak zacząłem się teraz zastanawiać, czy nie byłby trochę przypał, gdybym po spotkaniu z jakąś różową doszło do seksu i dziewczyna by uciekła, gdyby zobaczyła dżunglę na moich jajach. Czyli w skrócie, czy wolicie dziewczyny, jak facet jest "tam" ogolony (w sumie pytanie skierowane też do niebieskich, którzy mają doświadczenia z tinderem lub mieli kilka związków)?

#podrywajzwykopem #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)

Czy meżczyzna powinien się depilować w miejscach intymnych?

  • Tak 83.9% (303)
  • Nie 16.1% (58)

Oddanych głosów: 361

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlaposz_Minetosz: Te włosy nie są przystosowane do tego, by je golić - można mieć problemy skórne. W ogóle nie rozumiem, jak tam można sobie manipulować czymś ostrym. Jesteśmy dorosłymi mężczyznami, a nie chłopczykami. Bez powodu te włosy tam nie wyrosły.
  • Odpowiedz
@martynat92: miałem takie kontakty i mi to nie przeszkadza. Jeżeli różowy chce się golić czy tam depilować, to jego wola. Ale ja tego u siebie nie będę robić. Nie będę też mieć pretensji, jeżeli w związku z tym różowy nie będzie mieć ochoty na fellatio. To jest kwestia wzajemnego poszanowania swoich podejść.
  • Odpowiedz
@OSH1980: zaprzeczasz sam sobie, najpierw narzucasz swój stereotyp męskości polegający na zapuszczaniu owłosienia w okolicach intymnych mówiąc ze jesteście mężczyznami a nie chlopczykami, a później mówisz o wzajemnym poszanowaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
WygadanyBarman: Może brzmi to pedalsko ale mając busz nie czuje się atrakcyjny, ogolony czuję się o wiele bardziej seksownie, nawet nie musi być na zero ale pala wygląda atrakcyjniej i estetyczniej a odkąd zacząłem golić dupsko i o ile poprzednia różowa nawet nie dotykała tego miejsca to nowa zaczęła mi robić rimming i gole dupsko bardzo dokładnie i dbam i higienę tam, w sumie cały się gole tylko zostawiam włosy na
  • Odpowiedz