Wpis z mikrobloga

  • 0
Siema Mirki,
Noszę się z zamiarem zakupu mieszkania we Wrocławiu. Interesuje mnie nowe budownictwo lub rynek wtórny ale budowany po 2000 roku. Budżet to około 500 000 PLN. Minimalna powierzchnia 70 metrów kwadratowych. Po tych parametrach nietrudno się domyślić że w centrum będzie bardzo ciężko cokolwiek kupić. Obecnie pracuje w okolicach Domaru na Braniborskiej i tam właśnie codziennie muszę dojechać samochodem.
Dotychczas myślałem o zachodniej części Wrocławia (Stabłowice, Maślice, Żerniki) ale znalazłem też parę fajnych ofert na Radwanicach i Siechnicach.
Może ktoś mieszka w tych rejonach i ma jakieś sugestie jeśli chodzi o dojazd samochodem, ewentualnie komunikację miejską z centrum itp.
Czy może ktoś jeszcze polecić jakąś inną warta rozważenia lokalizację? Może ktoś dojeżdża do centrum z Psiego Pola, którego tak naprawdę> Twój tekst jak dotąd nie brałem pod uwagę?

Doradźcie coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wroclaw
  • 15
@krzaqx: jeżeli zachód, to nie wyjeżdżaj poza obwodnicę, bo dojazd z Maślic do stadionu czasami trwa tyle samo, co ze stadionu do centrum, a #!$%@? sporo nowych bloków, gdzie jeszcze nie ma mieszkańców. Będzie masakra.
@krzaqx: Pracowałem koło Domaru. Żona dalej pracuje (firma na N). 65 metrów, blok 2003, wykończone tip top i wszystko zostawione (np. pralkosuszarka za 4k z 2015, meble, agd, generalka 2015, nawet zapasowy zlew funkiel nowka) 307500 Oleśnica po programiście, który uciekł na Wrocław z powodu dzieciaków zrobionych "35+". W każdym razie Żona ma d2d 50 minut. Ja około 55 na grunwald. W pociągu luzik, siedzisz i czytasz, albo przeglądasz wypok jak
@Soveliss za to doplacaj 200zl do każdego wyjścia ze znajomymi za taksówkę lub zerwij kontakty towarzyskie

@krzaqx siechnic ani Radwanic nie polecam - korki ogromne, znajomi z pracy jeździli. Ogólnie nie polecam wyprowadzki pod miasto jeśli chcecie codziennie dojeżdżać autem
@krzaqx: Wojanowska here - syf, kiła i mogiła. Mieszkam tam 3 lata, czas dojazdu do pracy się potroił. Światła na Fieldorfa i Nowych Żernikach to rak i będzie coraz większy. Smog jak #!$%@? z pobliskich domków opalanych oponami. Pod szpitalem cyrk, bo przyjezdni boją się szlabanów parkingu i #!$%@?ą makarenę po chodnikach, przystankach, pasach i jeszcze, #!$%@?, brakuje, żeby na drzewa zaczęli wjeżdżać. Tramwaje co chwilę #!$%@? z torów, 102 ma
@krzaqx: ja jakiś czas temu szukałem mieszkania i celowałem w miejsce blisko stacji kolejowej. Na Stabłowicach jest kilka osiedli blisko stacji. To w końcu dodatkowa opcja dojazdu do pracy. No chyba, że musisz jeździć autem. Wtedy gorzej.