Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Straciłem prawictwo w wieku 33 lat, obecnie mam 35 lat i nie polecam... W tym wieku nie mam szans na inną kobietę, niż samotna madka z bombelkiem i to pomimo tego, że mam własne spłacone mieszkanie 60m2 w Warszawie, w miarę prosperujący biznes (180-200k dochodu netto rocznie) i nową Skodę Superb z salonu. Mój wygląd to około 6/10, 180 cm wzrostu, brak zakoli, normikowa szczęka, zwalczyłem już nieśmiałość, która była wcześniej moim głównym hamulcem. W ciągu dwóch lat spotkałem się z 20 kobietami, te starsze sprawiające wrażenie chęci ustatkowania się okazywały się samotnymi madkami, a te młodsze raczej szukały sponsoringu, jedna powiedziała mi to nawet wprost. Raczej już całe życie będę sam, bo nie zamierzam wychowywać cudzych dzieci.

#p0lka #badoo #tinder #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 27
  • Odpowiedz
pomimo tego, że mam własne spłacone mieszkanie 60m2 w Warszawie, w miarę prosperujący biznes (180-200k dochodu netto rocznie) i nową Skodę Superb z salonu


@AnonimoweMirkoWyznania: niech mi ktoś jeszcze kiedyś powie, że Polska to biedny kraj, skoro co drugi nieruchający całe życie opływa w luksusach według anonimowych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może zbyt negatywnie siebie oceniasz? Masa ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy jak kobiety są wyczulone na takie cechy facetów.

Prawdę mówiąc, zamiast narzekać na mały wybór loszek, powinieneś wyciągnąć z tego wszystkiego jakieś pozytywy. Samotne laski w tym wieku co Ty mają znacznie gorszy problem, bo doświadczają znacznego spadku zainteresowania i skłaniają się ku desperackim decyzją w obawie że nie znajdą nikogo.
  • Odpowiedz
Źle do tego podchodzisz. Nie stawiaj sobie za cel żeby kogoś na siłę poznać. Przy takich zarobkach możesz spokojnie wyjechać sobie do jakiejś Azji, fajnie mieszkać na jakiejś wyspie, poznawać dupeczki na plaży z całego świata i cieszyć się życiem ;)
  • Odpowiedz
NaćpanyKondon: Ja jestem różową, lvl 31, po 1 związku, po studiach, z dobrą pracą (sama się utrzymuję), dzieci nie mam i mieć nie chcę, jestem dość ogarnięta (o ile mogę sama się ocenić), mam zainteresowania, z wyglądu tak z 7/10. I powiem tylko tyle, że mam nadzieję, że w życiu nie spotkam takiego faceta jak ty. Jesteś #!$%@? i traktujesz innych ludzi przedmiotowo. Póki twoja mentalność się nie zmieni to zasługujesz
  • Odpowiedz
WalecznyMichał: To polecam włączyć tryb abstynencji, żebyś się kolego nie zdziwił jak zaczniesz bulić. Ja jestem abstynentem seksualnym i wręcz zwiewam gdy mam okazje jakiegoś kontaktu. Na początku trudno było wytrzymać bez seksu, ale jest on po prostu zwykłym uzależnieniem i po jakimś czasie jak mózg się odzwyczaił to mam mysli o seksie ale nie mam ochoty "atakować". Pierd...ę, nie będę na nikogo robił. Pracuję na siebie i swoje zachcianki: podróże,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i bardzo Ci dobrze tak, bo skoro masz taki łeb na karku by się takich rzezy dorobić 180cm, normalny ryj, 6/10 i nie możesz sobie nikogo znależć to musisz mieć tak koncertowo #!$%@? charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Strasznie prymitywna zarzutka.
  • Odpowiedz
I powiem tylko tyle, że mam nadzieję, że w życiu nie spotkam takiego faceta jak ty. Jesteś #!$%@? i traktujesz innych ludzi przedmiotowo.


@AnonimoweMirkoWyznania: zdrowy facet po 33 latach celibatu robi się na tyle zgorzkniały, że to normalne

jak chcesz zdrowych psychicznie i pewnych siebie to szukaj wśród tych co zaliczyli przynajmniej 30 kobiet i byli bez dłuższych przerw między związkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
pomimo tego, że mam własne spłacone mieszkanie 60m2 w Warszawie, w miarę prosperujący biznes (180-200k dochodu netto rocznie) i nową Skodę Superb z salonu


@AnonimoweMirkoWyznania: niech mi ktoś jeszcze kiedyś powie, że Polska to biedny kraj, skoro co drugi nieruchający całe życie opływa w luksusach według anonimowych

@steppenwolf90: wypok to poprostu ulubione miejsce polskich bogaczy kuhwa
  • Odpowiedz
opbezkodu: @NaćpanyKondon Dlaczego sądzisz, że traktuję innych przedmiotowo, bo nie chcę wychowywać nieswoich dzieci? Sory, ale wiem jak to wygląda, wkładasz wysiłek i pieniądze w wychowanie dzieciaka, a on traktuje cię jak kogoś obcego, jak mu zwrócisz uwagę, że źle postępuje, to zaraz usłyszysz "nie rozkazuj mi, nie jesteś moim ojcem".

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz