Wpis z mikrobloga

Ozjasz od wczorajszego wieczora do teraz się tłumaczy, kuce go jadą w komentach, które są usuwane, a tymczasem zgadnijcie ile kosztuje przekopanie takiego gówienka ( ) Zwróci nam się za około 1000 lat, ale za to jaki przekop będzie XD
#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #konfederacja #polityka
Wanzey - Ozjasz od wczorajszego wieczora do teraz się tłumaczy, kuce go jadą w koment...

źródło: comment_30fZxInS59VxyZplEFXOoQZWkmkJkLDN.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wanzey: ale pis cos robi ignorancie! NIE to co PO ino osmiorniczki jedli. @Ziutoslav: miliard w te czy we wte,kto by sie przejmował? Czekamy na CPK. No chyba nie chcesz mi powiedzieć ze nie wypali? Coś musi wypalic. Moze do tego czasu znajdziemy teren na elektrownie atomową. Cos sie musi udać!
  • Odpowiedz
@Ich_mag_Kaesekuchen: być może nie do końca jasno się wyraziłem. Chodzi o to, że OP zasugerował, jakoby wzrost kosztów tej inwestycji miałaby być jakąś aferą. Biorąc pod uwagę inne poczynania ekipy rządzącej, coś takiego niczego nie zmienia. Każdej złotówki szkoda, niemniej w tym kraju dużo większe sumy pieniędzy wydawane są w tak idiotyczny sposób, że kręcenie małysza akurat z tego powodu wydaje mi się niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
@Ziutoslav: Wszystko rozumiem jednak krecic malysza musimy zeby te zjeby spadly w koncu z rowerka

"w tym kraju dużo większe sumy pieniędzy wydawane są w tak idiotyczny sposób, że kręcenie małysza akurat z tego powodu wydaje mi się niezrozumiałe."

W taki sposob nigdy w Polsce nie bedzie normalnie. Musimy glosno o tym mowic i pokazywac.
  • Odpowiedz
@Ich_mag_Kaesekuchen: > Wszystko rozumiem jednak krecic malysza musimy zeby te zjeby spadly w koncu z rowerka
i uważasz że to jest właśnie odpowiedni sposób, ażeby dotrzeć do elektoratu obozu rządzącego?
Ja zresztą jestem już totalnie odarty z jakiejkolwiek nadziei, stąd też może taki ton moich wpisów
  • Odpowiedz
uważasz że to jest właśnie odpowiedni sposób, ażeby dotrzeć do elektoratu obozu rządzącego?

Ja zresztą jestem już totalnie odarty z jakiejkolwiek nadziei, stąd też może taki ton moich wpisów


@Ziutoslav: Musimy to robic zebyś Ty i ludzi Tobie podobni odzyskali nadzieję i w nastepnych wyborach pojawili sie przy urnach ;) Na elektorat PiS nie licze bo to jest taki beton umyslowy ze szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@Adrian00: Nie mam kompetencji żeby to policzyć dlatego powołam się na prof. Rydzykowskiego cytowanego w businessinsider "Biorąc pod uwagę koszt budowy kanału, okazuje się, że nakłady zwracałyby się przez 450 lat" A to profesor mówił to gdy szacowany koszt był równy 880mln dziś jest ponad 2 razy większa, więc 1000 lat wydaje się sensowne.
  • Odpowiedz