Wpis z mikrobloga

Ale mam ##!$%@? na te wszystkie sposoby tankowania lpg. Jakby nie mogło być jednego rodzaju pistoletów w całej Europie. Jestem w #niemcy autem z wlewem typu #holandia. Kupiłem uprzednio przejściówkę i chciałem zatankowac. Przyzwyczajony do #niderlandy zapiąłem pistolet i wcisnąłem guzik. Naliczylo mi 20 centów i lipa. Okazało się że na rączce pistoletu jest spust którego nie zabezpieczyłem w pozycji otwartej. Pani poprosiła o odwieszenie pistoletu i ponowne tankowanie , niestety przy próbie odkręcenia tego ustrojstwa od mojego auta okazało się że jest to niemożliwe. Ani w lewo ani w prawo nawet nie drgnęło. Poprosiłem o klucz typu żabka i puściło razem z moim adapterem. Odwiesiłem to i stwierdziłem że mi gazu do Nl starczy. Chciałbym widzieć minę Helmuta czy innego Heinza kiedy podjedzie swoim VW i przez mój adapter nie zatankuje dziś na tej stacji. A ja proponuję zunifikować wszystkie pompy w EU i nie będzie problemu.

#zalesie #samochody #orlen bo stacje star to orlen
  • 20
jaki podatek


91 euro na kwartał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Vat z paliwa/ zwrot co kwartał...


Dzban tak bardzo...()
@soadfan: dam ci przyklad, swoj. Podatek dla mojej megane 3 w dieslu to 405 na kwartał, jakby byla w benzynie to polowa tego
@wojciech_s g3 150euro na kwartał. Jak sobie obliczylem to opłaca mi się gaz vs diesel vs mała benzyna. Porównałem koszt podatku + cene za ilość kilometrów które pokonuje minimum w miesiącu i wyszło mi LPG jako najbardziej ekonomiczne rozwiązanie